Aktualności z obiektu

poniedziałek, 27 lipca 2020 Eventy na tarasie na dachu? Sopot Marriott Resort & Spa wzbogaca ofertę

Eventy na tarasie na dachu? Sopot Marriott Resort & Spa wzbogaca ofertę

3 sale konferencyjne, 145 pokoi, restauracje, rozbudowana strefa spa & wellness, a od niedawna - także taras na dachu z widokiem na Zatokę Gdańską. Tak w skrócie prezentuje się oferta czterogwiazdkowego hotelu Sopot Marriott Resort & Spa.

czwartek, 4 czerwca 2020

Sopot Marriott Resort & Spa wdrożył kodeks dobrych praktyk

Sopot Marriott Resort & Spa w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce wprowadził zasady bezpieczeństwa i higieny, które pozwolą gościom czuć się bezpiecznie i komfortowo.

piątek, 6 marca 2020

Ostatni remont obiektu

wtorek, 18 października 2016 Sopocki Mera Spa Hotel zmieni się w Marriott Hotel Sopot

Sopocki Mera Spa Hotel zmieni się w Marriott Hotel Sopot

Funkcjonujący przy ulicy Bitwy pod Płowcami 59 Mera Spa Hotel od połowy przyszłego roku zostanie włączony do sieci i otwarty pod nazwą Marriott Hotel Sopot.

wtorek, 30 czerwca 2015

Konferencje i wypoczynek z widokiem na morze w Mera Spa w Sopocie

Nie ma nic bardziej relaksującego niż widok plaży i szum morskich fal. Taki klimat sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale i efektywnej pracy podczas szkoleń czy konferencji. Do tego luksusowe warunki zakwaterowania, profesjonalne sale konferencyjne i sukces murowany. Poznajcie ofertę Mera Spa w Sopocie.

czwartek, 22 listopada 2012

Powstaje ekologiczny hotel w Sopocie

W Sopocie przy ulicy Bitwy pod Płowcami, niedaleko plaży powstaje luksusowy kompleks wypoczynkowy Mera SPA Hotel.
 

 

 

 

 

 

 

 

W myśl zasad zrównoważonego rozwoju w hotelu zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania ekologiczne jak system gospodarowania wodą deszczową czy obsadzenie części dachu roślinnością.


Architektura budynku utrzymana została w minimalistycznej stylistyce. Dzięki temu hotel idealnie wpisuje się w nadmorski krajobraz.

 

Hotel zaoferuje zakwaterowanie na najwyższym europejskim poziomie. Do dyspozycji gości hotel planuje udostępnić 145 komfortowych pokoi.
Część SPA składać się będzie z ponad 30 gabinetów kosmetycznych i zabiegowych oraz basenów, z których jeden usytuowany ma być na dachu budynku.


Operatorem hotelu zostać ma The Legend Hotels & Spas. Hotel do użytku gości oddany zostanie w 2012 roku. Inwestorem  jest szwedzka spółka SwedeCenter, natomiast za budowę odpowiada firma Warbud z Warszawy.


Za projekt obiektu odpowiedzialna jest  pracownia architektoniczna Czesława Bieleckiego – DiM'84 Dom i Miasto.

 

 

źródło: http://opendoor.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Już wkrótce otwarcie nowego miejsca na konferencje w Sopocie

Czterogwiazdkowy hotel nad morzem otwarty zostanie wiosną bieżącego roku. Otwarcie odbędzie się według wcześniejszych planów.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy hotel promuje ofertę wynajmu sal na konferencje

Oficjalne otwarcie obiektu w Sopocie nastąpi 27 kwietnia.

czwartek, 22 listopada 2012

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia obiektu

Jeszcze w maju 2012 roku można będzie zorganizować konferencje w nowym trójmiejskim hotelu, położonym bezpośrednio przy piaszczystej sopockiej plaży.

czwartek, 22 listopada 2012

Organizuje konferencje z widokiem na morze

Biznesowe konferencje i szkolenia wyjazdowe coraz częściej organizowane są w znanych kurortach lub uzdrowiskach. Od lat popularnym kierunkiem wyjazdów szkoleniowych jest Sopot, dlatego w mieście wciąż powstają nowe hotele i centra konferencyjne.

czwartek, 31 maja 2012

Otwarcie obiektu