Aktualności z obiektu

piątek, 6 marca 2020

Ostatni remont obiektu

wtorek, 18 października 2016 Sopocki Mera Spa Hotel zmieni się w Marriott Hotel Sopot

Sopocki Mera Spa Hotel zmieni się w Marriott Hotel Sopot

Funkcjonujący przy ulicy Bitwy pod Płowcami 59 Mera Spa Hotel od połowy przyszłego roku zostanie włączony do sieci i otwarty pod nazwą Marriott Hotel Sopot.

wtorek, 30 czerwca 2015

Konferencje i wypoczynek z widokiem na morze w Mera Spa w Sopocie

Nie ma nic bardziej relaksującego niż widok plaży i szum morskich fal. Taki klimat sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale i efektywnej pracy podczas szkoleń czy konferencji. Do tego luksusowe warunki zakwaterowania, profesjonalne sale konferencyjne i sukces murowany. Poznajcie ofertę Mera Spa w Sopocie.

czwartek, 22 listopada 2012

Powstaje ekologiczny hotel w Sopocie

W Sopocie przy ulicy Bitwy pod Płowcami, niedaleko plaży powstaje luksusowy kompleks wypoczynkowy Mera SPA Hotel.
 

 

 

 

 

 

 

 

W myśl zasad zrównoważonego rozwoju w hotelu zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania ekologiczne jak system gospodarowania wodą deszczową czy obsadzenie części dachu roślinnością.


Architektura budynku utrzymana została w minimalistycznej stylistyce. Dzięki temu hotel idealnie wpisuje się w nadmorski krajobraz.

 

Hotel zaoferuje zakwaterowanie na najwyższym europejskim poziomie. Do dyspozycji gości hotel planuje udostępnić 145 komfortowych pokoi.
Część SPA składać się będzie z ponad 30 gabinetów kosmetycznych i zabiegowych oraz basenów, z których jeden usytuowany ma być na dachu budynku.


Operatorem hotelu zostać ma The Legend Hotels & Spas. Hotel do użytku gości oddany zostanie w 2012 roku. Inwestorem  jest szwedzka spółka SwedeCenter, natomiast za budowę odpowiada firma Warbud z Warszawy.


Za projekt obiektu odpowiedzialna jest  pracownia architektoniczna Czesława Bieleckiego – DiM'84 Dom i Miasto.

 

 

źródło: http://opendoor.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy hotel promuje ofertę wynajmu sal na konferencje

Oficjalne otwarcie obiektu w Sopocie nastąpi 27 kwietnia.

czwartek, 22 listopada 2012

Organizuje konferencje z widokiem na morze

Biznesowe konferencje i szkolenia wyjazdowe coraz częściej organizowane są w znanych kurortach lub uzdrowiskach. Od lat popularnym kierunkiem wyjazdów szkoleniowych jest Sopot, dlatego w mieście wciąż powstają nowe hotele i centra konferencyjne.

czwartek, 22 listopada 2012

Już wkrótce otwarcie nowego miejsca na konferencje w Sopocie

Czterogwiazdkowy hotel nad morzem otwarty zostanie wiosną bieżącego roku. Otwarcie odbędzie się według wcześniejszych planów.

czwartek, 22 listopada 2012

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia obiektu

Jeszcze w maju 2012 roku można będzie zorganizować konferencje w nowym trójmiejskim hotelu, położonym bezpośrednio przy piaszczystej sopockiej plaży.

czwartek, 31 maja 2012

Otwarcie obiektu