Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Campanile Wroclaw Stare Miasto

Jagiełły 7, 50-201 Wrocław
http://www.campanile.com/pl/hotels/campanile-wroclaw-stare-miasto

Skontaktuj się z obiektem

Wioleta Adamska +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Campanile Wroclaw Stare Miasto

Pokoje

Pokoje Apartamenty Inne pokoje
Całkowita liczba miejsc noclegowych Całkowita liczba pokoi: 1 os. 2 os. (twin) 2 os. (queen) 2 os. 3 os. 3 os. 4+ os.
220+ 6 dostawek 110 0 45 64 1 0 0 0

Hotel Campanile Wrocław Stare Miasto oferuje 110 klimatyzowanych, jedno- i dwuosobowych pokoi, w tym 45 z oddzielnymi łóżkami. W razie potrzeb istnieje możliwość dostawki bądź łóżeczka dla dziecka. Hotel posiada pokoje przystosowane do osób niepełnosprawnych oraz rodzin.


W każdym pokoju znajduje się łóżko z komfortowym materacem, telewizor LCD z dostępem do telewizji satelitarnej i CANAL+, biurko, telefon, szafa, stojak na walizkę i zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazienkach z wanną dostępne są potrzebne kosmetyki oraz suszarka do włosów. Pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych posiadają odpowiednio dostosowaną łazienkę oraz posiadają bezpośrednie połączenie z sąsiednim pokojem. Istnieje możliwość przechowania cennych przedmiotów w depozycie. Można również skorzystać z żelazka oraz deski do prasowania. Za dodatkową opłatą hotel przyjmuje zwierzęta.

  • Łazienka
  • Klimatyzacja
  • Telefon
  • Internet
  • TV
  • Biurko