Aktualności z obiektu

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy hotel na konferencje na Pomorzu

W centrum Gdańska przy ulicy Tobiasza powstaje Hotel Admirał o standardzie czterech gwiazdek. W ostatnich dniach na hotelu zawisła wiecha.
 

 

 

 

 

 

 

Budynek, w którym powstaje hotel składa się z pięciu kondygnacji, piwnicy i poddasza. Pokoje hotelowe zajmą piętra od drugiego do piątego. Łącznie do użytku gości oddane zostaną 44 nowoczesne, komfortowo wyposażone pokoje, w tym 1 apartament, 10 pokoi jednoosobowych oraz 33 dwuosobowe.

Na parterze znajdzie się recepcja oraz pomieszczenia związane z obsługą hotelu.

Część konferencyjna zajmować będzie 60 m.kw. Sala zostanie wyposażona w niezbędny sprzęt konferencyjny i przygotowana do organizacji konferencji, szkoleń, zebrań i różnego typu spotkań biznesowych.

Hotel Admirał zaoferować ma gościom również strefę relaksu. Po ciężkim dniu goście odpocząć będą mogli w SPA, znajdującym się w podziemiach budynku. W hotelu znajdą się również dwie, różnej wielkości restauracje.

Projektem architektonicznym hotelu zajęli się twórcy Krzywego Domku w Sopocie. Otwarcie hotelu zaplanowane zostało na przełom października i listopada bieżącego roku.

Podobną liczbę miejsc noclegowych w Gdańsku oferują takie obiekty jak: Hotel Hanza, Hotel Wolne Miasto czy Hotel Focus Gdańsk.źródło: http://www.trojmiasto.pl
             http://www.gdapolis.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Już wkrótce nowy hotel w Gdańsku

Trzygwiazdkowy hotel Admirał w Gdańsku już wkrótce zostanie otwarty. Hotel jest skończony i wyposażony. Dyrekcja czeka już tylko na odbiory.

czwartek, 22 listopada 2012

Otwarcie czterogwiazdkowego hotelu na konferencje nastąpi 19 kwietnia 2012 r.

Inwestor potwierdził oficjalną datę otwarcia nowego gdańskiego obiektu.

czwartek, 22 listopada 2012 Czterogwiazdkowy obiekt z zapleczem na konferencje zaprasza gości

Czterogwiazdkowy obiekt z zapleczem na konferencje zaprasza gości

W piątek, 20 kwietnia 2012 r., nastąpi uroczyste otwarcie gdańskiego hotelu.

czwartek, 19 kwietnia 2012

Otwarcie obiektu