345 miejsc na szkolenia w Krakowie i okolicy
Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Najlepsze sale szkoleniowe w Krakowie i okolicach

Najlepsze sale szkoleniowe w Krakowie i okolicach

Jeśli szukasz sal szkoleniowych w Krakowie, tu znajdziesz 345 miejsc na swoje szkolenia. Jeśli chciałbyś zawęzić wyniki wyszukiwania do samego Krakowa, skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Liczba znalezionych obiektów: 345

Atrakcyjna lokalizacja i profesjonalna przestrzeń to bardzo dobra kombinacja. Taką są bez wątpienia sale szkoleniowe w Krakowie. Stolica Małopolski od lat przyciąga nie tylko turystów, ale również ludzi związanych z biznesem. To właśnie na nich czeka zróżnicowana oferta, którą tworzą hotele konferencyjne, ośrodki szkoleniowe i obiekty eventowe. Jaką ofertę dla organizatorów szkoleń ma Kraków i okolice?

Sale szkoleniowe w centrum Krakowa

Miejsce na znaczenie. Organizując szkolenia w sercu miasta, daje się możliwość lepszego poznania jego atrakcji i ciekawego wypełnienia czasu po spotkaniu. Na krakowskim Starym Mieście i w jego okolicy znajdują się obiekty od ekonomicznych po luksusowe.

Jeśli poszukujemy sal szkoleniowych w Krakowie w hotelach o określonym standardzie, warto skorzystać z filtrów wyszukiwarki konferencje.pl. Poza lokalizacją można w niej odznaczyć rodzaj obiektu, a w przypadku hotelu – również preferowaną liczbę gwiazdek. Dzięki temu w wynikach pojawią się wyłącznie obiekty, które spełniają oczekiwania organizatora wydarzenia. Towarzysząca wynikom mapa pozwoli natomiast zlokalizować wybrany obiekt bądź odnaleźć interesujące miejsce w określonej części Krakowa i jego okolicach. 

Kraków: sale szkoleniowe w hotelach w wysokim standardzie

W centrum Krakowa bez trudu można znaleźć sale na szkolenia w cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach. Czterogwiazdkowy hotel Kossak udostępnia na wynajem sale szkoleniowe dla grup od 40 do nawet 170 osób. Mercure Kraków Stare Miasto dysponuje 6 salami, dla maksymalnie 160 uczestników warsztatów. Na oczekujących najwyższego standardu czekają m.in. pięciogwiazdkowe Radisson Blu Hotel Kraków z 8 salami szkoleniowymi czy Hotel Stary z 2 przestrzeniami na spotkania. 

Luksusowe hotele z zapleczem biznesowym oferują nie tylko profesjonalne sale na wynajem, ale także komfortowe pokoje, eleganckie restauracje i rozbudowaną ofertę SPA. Nie trzeba daleko szukać. Prezentacje obiektów na konferencje.pl zawierają informacje o usługach dodatkowych oraz atrakcjach w hotelu.

Ekonomiczne obiekty na szkolenia w Krakowie

Krakowska oferta obiektów szkoleniowych jest skierowana również do organizatorów o mniejszym budżecie. Tanie sale szkoleniowe znaleźć można w ekonomicznych hotelach, restauracjach czy ośrodkach szkoleniowych. Na informację o cenie wynajmu sali szkoleniowej w Krakowie nie trzeba długo czekać. Prezentacje obiektów na konferencje.pl zawierają wstępną wycenę wynajmu sali. Aby ją potwierdzić, wystarczy przesłać zamieszczony na stronie formularz do obiektu z zapytaniem o końcową wycenę. Umożliwia to szybką, łatwą i bezproblemową rezerwację sali na szkolenie.

W wyszukiwarce konferencje.pl znajdują się filtry, które pozwalają na wybór obiektów ekonomicznych. Ich odznaczenie także ułatwi dotarcie do tanich sal szkoleniowych w Krakowie.

Kraków: sale szkoleniowe w obiektach kultury

Filharmonia, muzeum, a może teatr? Organizatorzy spotkań często poszukują nietypowych obiektów na szkolenia. W Krakowie ich nie brakuje. Muzeum Krakowa na wynajem na godziny lub cały dzień udostępnia sale w kilku oddziałach. Ofertę dla organizatorów szkoleń ma też Centrum Wystawowo-Konferencyjne w Zamku Królewskim na Wawelu, dysponujące 5 przestrzeniami. Warsztaty przygotować również można w Sali Złotej w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego, która pomieści do 100 osób.

Lokalizacja konferencji czy szkoleń w salach obiektów tej rangi niewątpliwie dodaje wydarzeniu prestiżu. Pozwala też na dłuższe przebywanie w miejscu, które na co dzień bywa dostępne w ograniczonym zakresie. Dodatkową atrakcją, która towarzyszy szkoleniom w krakowskich obiektach kultury, jest także możliwość zwiedzenia obiektu z przewodnikiem lub skorzystania z indywidualnej oferty eventowej.   

Zdj. pixabay

Najlepsze sale szkoleniowe w Krakowie i okolicach – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaka jest cena wynajmu sal szkoleniowych w Krakowie?

Ceny wynajmu sal szkoleniowych w Krakowie różnią się w zależności od standardu obiektu. W prezentacjach obiektów na konferencje.pl zamieszczone są przewidywane ceny organizacji szkoleń. Aby potwierdzić finalny koszt, należy skontaktować się z przedstawicielem obiektu poprzez formularz na stronie.

Jakie obiekty oferują sale na szkolenia w Krakowie?

Kraków ma bogatą ofertę sal szkoleniowych. Duże przestrzenie udostępniają centra kongresowe i targowe oraz hale sportowe. Małe sale szkoleniowe znajdują się w hotelach, ośrodkach szkoleniowych czy restauracjach. Najlepsze miejsce na szkolenia w Krakowie znaleźć można w wyszukiwarce konferencje.pl.

Czy w Krakowie można wynająć sale szkoleniowe na cały dzień?

W Krakowie bez problemu znaleźć można profesjonalne sale szkoleniowe na wynajem na godziny lub całodniowy. Prezentacje obiektów na konferencje.pl zawierają nie tylko informacje o parametrach oferowanej sali, ale także przewidywaną cenę za wynajem na cały dzień.