Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Aparthotel Number One

Jaglana 3/5, 80-749 Gdańsk
http://no1.com.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Aparthotel Number One

Nowy trzygwiazdkowiec na gdańskiej Wyspie Spichrzów

Data aktualności: 03-04-2017

 • Nowy trzygwiazdkowiec na gdańskiej Wyspie Spichrzów - Aparthotel Number One

  Nowa inwestycja w Gdańsku na finiszu. Na Wyspie Spichrzów otwarto Aparthotel Number One. Operatorem trzygwiazdkowca jest specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelowymi i krótkoterminowym wynajmem apartamentów, powiązana kapitałowo z inwestorem – firmą Dekpol,  spółka City Apart Management.

   

   

  Na gdańskiej Wyspie Spichrzów pierwszych gości przyjął wybudowany w ramach kompleksu Nowa Motława przy ulicy Jaglanej 4, Aparthotel Number One. Autorami projektu są pracownie KD Kozikowski Design, Ideograf i Sikora Wnętrza. Inwestorem oraz głównym wykonawcą jest firma Dekpol. Hotel może przyjąć 350 gości w 174 apartamentach, w tym jedno- i dwupokojowych studiach o powierzchni od 22 do 44 mkw. Pokoje wyposażono w indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizję satelitarną oraz miejsce do pracy z dostępem do szybkiego, bezprzewodowego Internetu.

   

   

  Na terenie Aparthotelu Number One znajduje się kameralna sala konferencyjna o powierzchni ok. 50 mkw., mogąca pomieścić do 60 osób w układzie teatralnym. Przestrzeń wyposażona jest standardowo w klimatyzację, wi-fi, rzutnik z ekranem oraz system nagłośnienia z mikrofonami bezprzewodowymi.

   

   

  Uczestnicy spotkań mogą także skorzystać z działającej na terenie hotelu rozbudowanej strefy Wellness z basenem, saunami, siłownią i SPA oraz zaspokoić głód w serwującej dania kuchni włoskiej restauracji. Zmotoryzowani goście mają do dyspozycji podziemny parking na ok. 30 aut.

   

   

  Aparthotel Number One stanowi część kompleksu Nowa Motława. Składać się będą nań również: apartamentowiec z blisko 300 lokalami mieszkalnymi, a także marina jachtowa.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: