Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Apis Hotel

29 Listopada 137, 31-406 Kraków
www.hotelapis.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Apis Hotel

Czwarta gwiazdka dla hotelu konferencyjnego Apis w Krakowie

Data aktualności: 11-01-2016

 • Czwarta gwiazdka dla hotelu konferencyjnego Apis w Krakowie - Apis Hotel

  Krakowski hotel konferencyjny Apis zlokalizowany w centrum miasta zakończył remont kolejnych pokoi i otrzymał czwartą gwiazdkę. Obiekt oferuje dwie sale konferencyjne.

   

  Hotel Apis w Krakowie zlokalizowany jest w centrum miasta, przy dworcu kolejowym i Starym Mieście. Prowadzone są w nim wciąż prace modernizacyjne. Obecnie zakończył się kolejny etap remontu – oddano do użytku oddano pokoje na pierwszym i drugim piętrze. Prace trwają nadal w pokojach na piętrze trzecim. Dzięki podwyższeniu komfortu w pokojach obiekt uzyskał czterogwiazdkową kategoryzację. Nowy wygląd zyskała też elewacja hotelu.

   

  W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, które łącznie stanowią miejsce na event dla 50 osób. Oba pomieszczenia są klimatyzowane i mają dostęp do światła dziennego. Baza noclegowa obiektu to 42 pokoje.

  Co więcej, w hotelu znajduje się bar oraz restauracja Deseo serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: