Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Arche Hotel Częstochowa

Oleńki 20, 42-200 Częstochowa
http://hotelczestochowa.com/

Skontaktuj się z obiektem

Adrian Bednarek specjalista ds sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Arche Hotel Częstochowa

Sale konferencyjne dla 500 osób w Częstochowie – nowy hotel już jesienią

Data aktualności: 25-07-2016

 • Sale konferencyjne dla 500 osób w Częstochowie – nowy hotel już jesienią - Arche Hotel Częstochowa

  W Częstochowie stanie pierwszy czterogwiazdkowy hotel. Właściciele spółki Arche, która buduje obiekt, planują zakończenie inwestycji na koniec sierpnia i przyjęcie pierwszych gości w październiku.

   

  Hotel powstaje przy ul. Oleńki w Częstochowie, ok. 200 m od Jasnej Góry. To czteropiętrowy obiekt w stylu klasycystycznym, o charakterze pałacowym.

   

  Obiekt ma dysponować powierzchnią konferencyjną mogącą pomieścić 560 osób na 770 mkw. Do użytku gości ma być również oddanych 240 miejsc noclegowych w 126 pokojach i apartamentach w stylu włoskim.

  W obiekcie będzie restauracja, a także salony fitness i spa, zaś funkcję reprezentacyjną ma pełnić hall recepcji. Obiekt ma być w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych (wyposażony w specjalne dźwigi).
  Na terenie hotelu ma także powstać parking na około 50 miejsc postojowych.

   

  Inwestorem przedsięwzięcia jest firma Arche, która buduje hotel po odkupieniu go od spółki Warmus. Firma jest właścicielem siedmiu obiektów hotelowych, w tym Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Zimowe konferencje LAST MINUTE

  Szukasz miejsca na konferencję lub event na ostanią chwilę? Mamy dla Ciebie ofertę LAST MINUTE na miesiące styczeń - marzec! Wystarczy do nas napisać, a my zajmiemy się całą resztą organizacji bez względu na charakter imprezy:)    
 • Konferencyjny powiew wiosny w Arche Hotel Częstochowa!

  Zorganizuj spotkanie biznesowe, konferencję lub event w maju i skorzystaj z wiosennej promocji:co 10-ty uczestnik konferencji za 1 PLN, przerwa kawowa wzbogacona orzeźwiającą lemoniadą (gratis) oraz nowalijkowym bufetem przekąsek (gratis), dodatkowo kieliszek prosecco dla każdego uczestnika z...