Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Arche Hotel Częstochowa

Oleńki 20, 42-200 Częstochowa
http://hotelczestochowa.com/

Skontaktuj się z obiektem

Adrian Bednarek specjalista ds sprzedaży +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Arche Hotel Częstochowa

Pierwszy w Częstochowie czterogwiazdkowy hotel przyjął gości

Data aktualności: 04-04-2017

 • Pierwszy w Częstochowie czterogwiazdkowy hotel przyjął gości - Arche Hotel Częstochowa

  Siódmy w naszym kraju obiekt sieci Arche powstał w Częstochowie, przy ulicy Oleńki, w bezpośrednim sąsiedztwie klasztoru na Jasnej Górze. Inwestor w marcu ubiegłego roku odkupił budynek w stanie surowym od spółki Warmus. Hotel, który oferuje nabywcom apartamenty w systemie condo, może przyjąć 252 gości w 126 pokojach. Na terenie kompleksu przewidziano również miejsce na część rekreacyjną, konferencyjną oraz restauracyjną.

   

   

  Częstochowski hotel sieci Arche to inwestycja długo oczekiwana zarówno przez mieszkańców miasta, jak i turystów przyjeżdzających z całego świata pod Jasną Górę. Choć oficjalne otwarcie zaplanowano na koniec maja, już teraz wykończony kosztem ok. 30 mln złotych czterogwiazdkowiec przyjął pierwszych gości. Do ich dyspozycji inwestor przygotował 126 pokoi, w których znalazły się 252 miejsca noclegowe, w tym w standardzie superior, apartament oraz tzw. Pokoje Słoneczne, w większości z widokiem na klasztor. Pierwotnie na wyższych kondygnacjach miały znaleźć się hotelowe SPA, mieszkania służbowe oraz część konferencyjna. W wyniku modyfikacji projektu, przestrzenie te zamieniono na dodatkowe pokoje, zaś część użytkową hotelu przeniesiono do przyziemia.

   

   

  Do dyspozycji organizatorów spotkań firma Arche oddaje największe w Częstochowie i okolicy centrum konferencyjne o powierzchni blisko 800 mkw., umożliwiające przeprowadzanie w przestrzeniach hotelu dużych wydarzeń, sympozjów, targów, czy prezentacji produktów, np. samochodów. Wysokość sal – 3,9 metra – umożliwia wprowadzanie obiektów o dużych gabarytach. W hotelu znajduje się 8 sal konferencyjnych. Ich modułowa budowa pozwala na dostosowywanie powierzchni i pojemności do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów. Największa z sal, Jurajska, ma powierzchnię 571 mkw., zaś najmniejsza, Zachodnia, 97 mkw. Wszystkie sale posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację, projektory multimedialne i rzutniki z ekranami, system nagłośnienia z mikrofonami oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ofertę konferencyjną hotelu uzupełnia foyer o powierzchni 306 mkw., również mogące służyć do organizacji biznesowych spotkań.

   

   

  Goście konferencji po pracowitym spotkaniu mogą zregenerować siły w hotelowej strefie relaksu. Dla miłośników relaksu w SPA przygotowano łaźnię rzymską, fińską saunę, siłownię, jacuzzi oraz gabinet masażu. Od 8 kwietnia będzie można także zaspokoić głód w hotelowej restauracji Arche Vita, serwującej regionalne i tradycyjne potrawy z elementami kuchni międzynarodowej.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Zimowe konferencje LAST MINUTE

  Szukasz miejsca na konferencję lub event na ostanią chwilę? Mamy dla Ciebie ofertę LAST MINUTE na miesiące styczeń - marzec! Wystarczy do nas napisać, a my zajmiemy się całą resztą organizacji bez względu na charakter imprezy:)    
 • Konferencyjny powiew wiosny w Arche Hotel Częstochowa!

  Zorganizuj spotkanie biznesowe, konferencję lub event w maju i skorzystaj z wiosennej promocji:co 10-ty uczestnik konferencji za 1 PLN, przerwa kawowa wzbogacona orzeźwiającą lemoniadą (gratis) oraz nowalijkowym bufetem przekąsek (gratis), dodatkowo kieliszek prosecco dla każdego uczestnika z...