Otwarty 4 maja Arche Hotel Piła wyróżnia największa w regionie przestrzeń do organizacji wydarzeń – 600 m kw., jak również duże zaplecze noclegowe – 158 komfortowych pokoi. Wraz z restauracją Marchew prowadzoną przez doświadczonego Szefa Kuchni oraz kameralną strefą rekreacyjną Arche Hotel Piła staje się jednym z najciekawszych obiektów w Pile.

Usytuowany na Placu Pocztowym przy ulicy Piłsudskiego 1 Arche Hotel Piła jest pierwszą inwestycją sieci Arche w województwie wielkopolskim. Goście nowego hotelu odpoczywać i pracować będą w nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach.

Arche Hotel Piła lobby Piła sale konferencyjne

Organizatorzy spotkań do swojej dyspozycji otrzymują 600 m kw. powierzchni eventowej, która pomieści nawet 500 osób. Przestrzeń tę, dzięki ścianom mobilnym, można dostosowywać do potrzeb i charakteru wydarzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu Arche Hotel Piła może zaproponować zarówno 6 mniejszych sal konferencyjnych o powierzchni od 75 m kw. do 90 m kw., jak i większe większe sale po 240 m kw. Wszystkie przestrzenie są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Arche Hotel Piła sala konferencyjna

Zapewnienie noclegu gościom konferencji w Arche Hotel Piła nie będzie stanowić problemu. 5-kondygnacyjny hotel oferuje 158 pokoi jedno- i dwuosobowych w standardzie 3 i 4 gwiazdek (pokoje Superior) oraz apartamenty. Nowoczesne, designerskie wnętrza są dobrze rozplanowane i wygodne. Wyposażone zostały w duże łóżka, TV, biurka do pracy, zestawy do parzenia kawy i herbaty.

Arche Hotel Piła lobby Piła sale konferencyjne

Udane spotkania nie obędą się bez dobrej kuchni. Takiej skosztować można w restauracji Marchew, której Szef zadba o to, aby na talerzach gości pojawiały się smaczne i oryginalnie skomponowane dania ze świeżych i sezonowych składników.

Arche Hotel Piła restauracja Piła sale konferencyjne

Spotkania biznesowe i towarzyskie warto w Arche Hotel Piła zaplanować także w lobby barze, w którym poza gorącymi napojami spróbować można piw od lokalnych dostawców oraz doskonałych trunków z różnych krajów świata. Na gości hotelu czekają również siłownia oraz sauna parowa.

To nie wszystko. Arche Hotel Piła dostosował ofertę do aktualnych zapotrzebowań klientów biznesowych i indywidualnych. Inwestycja obejmuje mieszkania pod najem długoterminowy, które mogą być wykorzystane też jako mieszkania senioralne. Starszym wiekiem najemcom stworzą możliwość zamieszkania w bezpiecznym miejscu w centrum Piły, zapewnią opiekę oraz udział w animacjach i programie aktywizacji zawodowej. Udostępnionych będzie 108 mieszkań.