Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artis Loft Hotel

Boczna 18, 96-325 Radziejowice
www.artis-loft.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Stan Dyrektor sprzedaży 797-3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Artis Loft Hotel

Nowoczesny Artis Loft Hotel doskonały na konferencje pod Warszawą

Data aktualności: 11-08-2014

 • Nowoczesny Artis Loft Hotel doskonały na konferencje pod Warszawą - Artis Loft Hotel

  Designerskie wnętrza, nowoczesne zaplecze konferencyjne i ciekawe oferty na plenerową integrację - to tylko niektóre atuty Artis Loft Hotel pod Warszawą.

   

  Artis Loft Hotel znajduje się na Mazowszu, ok. 40 minut drogi od centrum Warszawy, w połowie drogi pomiędzy stolicą a Rawą Mazowiecką. Twórcy tego nowoczesnego obiektu kierowali się zasadą 3P - prostota, przestrzeń i proporcja. 

   

  Fasada budynku jest surowa i monochromatyczna, natomiast wnętrza bazują na energetycznych kolorach - czerwieni, pomarańczu, zieleni, amarancie lub turkusie.

   

  Nowoczesny hotel konferencyjny na Mazowszu


  Hotel dysponuje profesjonalnym, nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, na które składają się 4 sale - zielona na 16 osób, turkusowa - na 28, amarantowa z 72 miejscami i pomarańczowa mieszcząca 126 osób w ustawieniu kinowym. Sale mają klimatyzację, dostęp do światła dziennego, Internet poprzez wi-fi i i są wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart wraz z flamastrami i papierem. Organizatorzy konferencji i szkoleń mogą również liczyć na obsługę techniczą przed konferencją i w jej trakcie.
  Artis Loft Hotel zaprasza do skorzystania z wakacyjnej oferty "last minute" na konferencje. Szczegóły oferty można pobrać pod tym linkiem.
   

  Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel

   


  Komfort zakwaterowania dla uczestników konferencji

   

  Hotel oferuje 91 przestronnych loftów - pokoje typu biznes oraz apartamenty apartamenty o podwyższonym standardzie. Lofty wyposażone są w wi-fi, telefon, telewizor 32’, łazienką z prysznicem lub wanną oraz suszarkę do włosów. W ceny pokojów wliczone jest śniadanie.
  Hotelowa restauracja zapewnia indywidualne podejście do klienta i dostosowanie menu do jego potrzeb. Goście mogą również korzystać z hotelowego sklepu, czynnego non-stop.

   

  Szkolenia i integracje z atrakcjami


  Hotel otoczony jest rozległym, ogrodzonym terenem rekreacyjnym, doskonałym na pikniki, grille i ogniska oraz inne zabawy integracyjne. Dla uczestników szkoleń i firmowych integracji organizowane są m.in. gry plenerowe w paintball, wycieczki na quadach i off-road, czy wspinaczka na ściance. W hotelu goście mogą uczestniczyć też w warsztatach kulinarnych, a wieczorem - bawić się na dyskotece z karaoke (w Lobby Barze) Możliwe jest również zorganizowanie plenerowego koncertu muzycznego lub wycieczka do pobliskich Term Mszczonów (w którym goście Loft Artis Hotel mają 20% zniżki).

  Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel Artis Loft Hotel Radziejowice Parcel sale konferencyjne pod Warszawą na Mazowszu designerski hotel
   

Oferty specjalne

 • Bal Andrzejkowy 2016

  Serdecznie zapraszamy na Bal Andrzejkowy 26.11.2016. Zostały ostatni wolne miejsca, więc nie ma na co czekać. Koszt 165 pln od osoby - przepyszne jedzenie i dobra zabawa gwarantowana. Zespół KULTOWI już się "grzeje"!  
 • Wigilia dla Firm 2016

  Wigilijne spotkanie opłatkowe to piękny zwyczaj, który na stałe zawitał do wielu firm i instytucji. W tym szczególnym czasie zapraszamy do organizacji kolacji wigilijnych w Hotelu Artis Loft. W wyjątkowej atmosferze panującej w naszym hotelu oraz przy bogatym, świątecznym menu...