Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Artis Loft Hotel

Boczna 18, 96-325 Radziejowice
www.artis-loft.pl
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Artis Loft Hotel

Nowa sala konferencyjno-bankietowa Artis Loft Hotelu w Radziejowicach

Data aktualności: 22-09-2016

 • Nowa sala konferencyjno-bankietowa Artis Loft Hotelu w Radziejowicach - Artis Loft Hotel

  Nowoczesny ośrodek hotelowy, który mieliśmy okazję odwiedzić w grudniu ubiegłego roku, oddał do dyspozycji gości nową salę konferencyjno-bankietową. Może ona pomieścić 250 osób. Istnieje możliwość podziału nowej sali na dwa mniejsze pomieszczenia.

   

   

  Dotychczas na terenie ośrodka znajdowały się 4 sale konferencyjno-szkoleniowe. Swoje nazwy zawdzięczały one dominującym w wystroju barwom. Sale te: Pomarańczowa, Turkusowa, Zielona i Amarantowa, o powierzchni od 25 do 110 mkw., mogą przyjąć od 28 do 126 gości w układzie kinowym.

   

   

  Bogate wyposażenie multimedialne sal konferencyjnych

   

   

  Wszystkie sale hotelu wyposażone są w klimatyzację i dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto, w pomieszczeniach organizatorzy spotkań znajdą flipcharty, sprzęt nagłaśniający i aparaturę nagłaśniającą. Duże powierzchnie przeszklone zapewniają dostęp do światła dziennego, możliwe jest także całkowite zaciemnienie sal w przypadku prezentacji multimedialnych.

   

   

  W Hotelu Artis Loft znajduje się 178 miejsc 91 pokojach. Na terenie obiektu działa restauracja, którą można połączyć z Salą Pomarańczową. Do celów konferencyjnych można również wykorzystać przestrzeń hotelowego lobby baru.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Bal Andrzejkowy 2016

  Serdecznie zapraszamy na Bal Andrzejkowy 26.11.2016. Zostały ostatni wolne miejsca, więc nie ma na co czekać. Koszt 165 pln od osoby - przepyszne jedzenie i dobra zabawa gwarantowana. Zespół KULTOWI już się "grzeje"!  
 • Wigilia dla Firm 2016

  Wigilijne spotkanie opłatkowe to piękny zwyczaj, który na stałe zawitał do wielu firm i instytucji. W tym szczególnym czasie zapraszamy do organizacji kolacji wigilijnych w Hotelu Artis Loft. W wyjątkowej atmosferze panującej w naszym hotelu oraz przy bogatym, świątecznym menu...