Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Felix

Omulewska 24, 04-128 Warszawa
www.bwfelix.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Popławska 22 46...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Best Western Hotel Felix

Pierwszy Best Western w Warszawie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pierwszy Best Western w Warszawie - Best Western Hotel Felix

  Hotel Felix powiększył sieć hoteli Best Western. Jest to pierwszy w Warszawie obiekt, który dołączył do tej potężnej, międzynarodowej rodziny.

   

   

   

   

   

   

   


  Hotel Felix należy do spółki PUHIT. Od 2004 roku związany był z siecią START. Przystąpienie do międzynarodowej sieci Best Western stwarza nowe możliwości do pozyskania nowych klientów zagranicznych.


  Hotel Felix posiada 277 pokoi typu Lux, Premium Lux oraz Studio. Obiekt ten przygotowany jest na podjęcie gości biznesowych. To także idealny partner w organizacji spotkań. W hotelu znajdują sie trzy sale konferencyjne, w których pomieści się 150 osób, a także pięć mniejszych, kilkuosobowych pomieszczeń, przystosowanych do spotkań w kameralnym gronie.


  Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w profesjonalny sprzęt multimedialny, w tym DVD, rzutniki oraz ekrany. Do dyspozycji jest także specjalne menu bankietowe.
  W hotelu znajduje się również Restauracja Nova, Lobby Bar oraz Klub After Five.


  Best Western Hotel Felix znajduje się  w niewielkiej odległości od centrum Warszawy.

   

  Inne obiekty należący do sieci Best Western to Best Western Premier Krakow Hotel, Best Western Hotel Żubrówka w Białowieży, Best Western Hotel Ferdynand w Rzeszowie, Best Western Premier Katowice, Best Western Hotel Cristal, Best Western Hotel Prima Wrocław.

   


  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne