Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Hotel Jurata

Świetopełka 11, 84-141 Jurata
www.hotel-jurata.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Klaudia Koss +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Hotel Jurata

Spółka Port-Hotel ma nowy hotel konferencyjny w Juracie

Data aktualności: 08-07-2015

 • Spółka Port-Hotel ma nowy hotel konferencyjny w Juracie - Best Western Hotel Jurata

  Port-Hotel wzbogacił się o kolejny obiekt. Tym razem to trzygwiazdkowy hotel Jurata na Półwyspie Helskim, który oferuje 45 pokoi oraz salę konferencyjną dla 150 osób.


   

  Należący do Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, hotel Jurata, spółka Port-Hotel przejęła 30 czerwca br. Hotel jest czwartym obiektem zarządzanym przez spółkę, a pierwszym hotelem o charakterze wypoczynkowym.

  Dysponuje on 45 pokojami o zróżnicowanym standardzie oraz salą konferencyjną, która pomieści w ustawieniu teatralnym 150 osób. Sala konferencyjna wyposażona jest w sprzęt audiowizualny: projektor multimedialny, flipchart, ekran oraz rzutnik pisma i odtwarzacz CD/DVD. Goście mają do dyspozycji również basen, gabinety spa oraz kręgielnię. I oczywiście restaurację hotelową.

  Jak dotąd spółka Port-Hotel inwestowała w hotele o nieco innej lokalizacji, mianowicie w obiekty położone blisko lotnisk. W tym wypadku lokalizacja to również doskonała baza na wypoczynek. Spółka Port-Hotel zarządza m.in. pięciogwiazdkowym hotelem Renaissance na Lotnisku Chopina. Trwają również przygotowania do rozpoczęcia budowy hotelu przy porcie lotniczym w Katowicach-Pyrzowicach.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne