W toku jest kolejny etap modernizacji rozpoczętej w dawnym hotelu Melodia w Juracie. Zaprezentowano pierwsze efekty zmian i plany związane z obiektem i jego włączeniem do Best Western Hotel Jurata.

Po zakończonym remoncie sali jadalnej Wanta, hotelowego lobby, holu recepcyjnego oraz bistro, przyszła kolej na zaplecze noclegowe. Wyremontowanych zostanie 27 pokoi z łazienkami, 2 pokoje typu studio z częścią dzienną, aneksem, sypialnią i łazienką oraz apartament z rozbudowaną częścią dzienną. Wszystkie przestrzenie znajdują się w budynku dawnej Melodii, która po finalizacji prac zostanie oficjalnie włączona do działającego już Best Western Hotel Jurata. Nadmorski obiekt będzie dysponował łącznie 75 pokojami, zapleczem konferencyjnym, basenem i spa.

Best Western Hotel Jurata pokój sale konferencyjne nad morzem

Projekt modernizacji uwzględnia wprowadzenie nowoczesnych wzorów i marynistycznych motywów. Postawiono na wyraziste kolory - granat i żółty połączone z neutralną szarością ścian i ciepłym odcieniem drewna. W pokojach znajdą się rozkładane sofy wypoczynkowe, co da możliwość zakwaterowania dodatkowych gości. Każdy z pokoi ma dostęp do balkonu z widokiem na sosnowy las.

Pokoje będą gotowe jeszcze w tym roku w sezonie letnim.