Już w styczniu 2016 roku hotel Podklasztorze w Sulejowie dołączy do sieci Best Western i przyjmie pierwszych gości. Obiekt mieści się w zabytkowym Opactwie Cystersów i będzie dysponował 5 salami konferencyjnymi, 50 pokojami oraz strefą spa.

Hotel Podklasztorze nadal jest w remoncie. Jednak postęp prac modernizacyjnych wskazuje na to, że w styczniu 2016 roku obiekt przyjmie pierwszych gości. Hotel zostanie przyłączony do sieci Best Western i zaoferuje swoim gościom nocleg oraz miejsce na konferencje i odpoczynek w zabytkowych wnętrzach w samym sercu Polski. Budynek to XII-wieczne Opactwo Cystersów w Sulejowie w województwie łódzkim. To jeden z najlepiej zachowanych zabytków tego typu w Polsce. W związku z tym charakter hotelu będzie oddawał klimat tamtych czasów, a architektura będzie ściśle nawiązywała do architektury średniowiecznej.

Do dyspozycji gości hotel odda 50 pokoi o charakterystycznych dla tego miejsca nazwach, np. Cela Skryby czy Cela Zielarza. Zaplecze konferencyjne hotelu to 5 sal na 300 mkw. Obecnie obiekt stara się o pozwolenie na odbudowę skrzydła zachodniego budynku, gdzie mogłyby mieścić się dodatkowe przestrzenie konferencyjne. W obiekcie znajdzie się również strefa spa z basenami, Sunami i jacuzzi oraz restauracja serwująca piwo warzone według średniowiecznej receptury, konfitury, wypiekany na miejscu chleb czy też wędliny z hotelowej wędzarni.