Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Plus Podklasztorze

Wł. Jagiełły 1, 97-330 Sulejów
www.podklasztorze.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jolanta Gumienna Dorota Leska Specjalista ds. rezerwacji, organizacji imprez i bankietów +48/4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Plus Podklasztorze

Konferencje w hotelu Best Western Podklasztorze od stycznia 2016

Data aktualności: 27-07-2015

  • Konferencje w hotelu Best Western Podklasztorze od stycznia 2016 - Best Western Plus Podklasztorze

    Już w styczniu 2016 roku hotel Podklasztorze w Sulejowie dołączy do sieci Best Western i przyjmie pierwszych gości. Obiekt mieści się w zabytkowym Opactwie Cystersów i będzie dysponował 5 salami konferencyjnymi, 50 pokojami oraz strefą spa.


    Hotel Podklasztorze nadal jest w remoncie. Jednak postęp prac modernizacyjnych wskazuje na to, że w styczniu 2016 roku obiekt przyjmie pierwszych gości. Hotel zostanie przyłączony do sieci Best Western i zaoferuje swoim gościom nocleg oraz miejsce na konferencje i odpoczynek w zabytkowych wnętrzach w samym sercu Polski. Budynek to XII-wieczne Opactwo Cystersów w Sulejowie w województwie łódzkim. To jeden z najlepiej zachowanych zabytków tego typu w Polsce. W związku z tym charakter hotelu będzie oddawał klimat tamtych czasów, a architektura będzie ściśle nawiązywała do architektury średniowiecznej.


    Do dyspozycji gości hotel odda 50 pokoi o charakterystycznych dla tego miejsca nazwach, np. Cela Skryby czy Cela Zielarza. Zaplecze konferencyjne hotelu to 5 sal na 300 mkw. Obecnie obiekt stara się o pozwolenie na odbudowę skrzydła zachodniego budynku, gdzie mogłyby mieścić się dodatkowe przestrzenie konferencyjne. W obiekcie znajdzie się również strefa spa z basenami, Sunami i jacuzzi oraz restauracja serwująca piwo warzone według średniowiecznej receptury, konfitury, wypiekany na miejscu chleb czy też wędliny z hotelowej wędzarni.     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: