Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Best Western Premier Krakow Hotel

Opolska 14a, 31-323 Kraków
www.bestwesternkrakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Szpunar specjalista ds. konferencji +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Best Western Premier Krakow Hotel

Nowa sala konferencyjna w krakowskim Best Westernie

Data aktualności: 14-08-2018

 • Nowa sala konferencyjna w krakowskim Best Westernie - Best Western Premier Krakow Hotel

  Oferta konferencyjna czterogwiazdkowego Best Western Premier Kraków powiększyła się o salę "Wyspiański", w której można zorganizować spotkania biznesowe na 15-20 uczestników. Sala znajduje się w holu hotelu, jest klimatyzowana, z dostępem do światła dziennego. W zależności od potrzeb można ją wyposażyć w przenośny ekran, rzutnik, flipchart, TV.

   

   

   

   

  To nie jedyna zmiana w krakowskim Best Westernie. Modernizacja obiektu objęła także restaurację, w której wymieniono tapety i wykładziny oraz wyposażenie: stoły, krzesła i lampy. Od teraz goście hotelu mogą korzystać też z 3 bufetów śniadaniowo-bankietowych. Liftingowi poddano również recepcję i hol obiektu, w którym zmieniono wykładziny i ustawiono nowe, eleganckie sofy i fotele. Dla wygody odwiedzających Best Western Premier Kraków wymieniono nawierzchnie wokół hotelu, a inwestycja objęła też tylną elewację obiektu oraz ogród.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne