Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Browar Lubicz Restauracya Browarna

Lubicz 17 J, 31-503 Kraków
http://www.browar-lubicz.com.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marta Skorupska Event Manager 78611...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Browar Lubicz Restauracya Browarna

Konferencje i spotkania rodzinne w postindustrialnym Browarze Lubicz

Data aktualności: 11-01-2016

 • Konferencje i spotkania rodzinne w postindustrialnym Browarze Lubicz - Browar Lubicz Restauracya Browarna

  Jeśli szukacie unikatowego miejsca w Krakowie na konferencję czy bankiet z klimatem, niepowtarzalnym charakterem, niezwykłą historią, to jest właśnie to miejsce. Browar Lubicz oferuje sześć sal, w tym Dojrzewalnię dla 130 osób i efektowną antresolę w Leżakowni.


   

  Browar Lubicz pamięta czasy Galicji, kiedy to właśnie w nim powstawało jedno z najlepszych galicyjskich piw. Jego wnętrza odzwierciedlają tą historię, a dziś, wzbogacone o nowoczesne rozwiązania technologiczne i modernistyczne dodatki, wręcz zachwycają. Nie ma tu nudnych i powtarzalnych sal z jednakowymi meblami. Jest za to przestrzeń, postindustrialny styl i wszechobecny duch historii, który przypomina – to tutaj powstawało i wciąż powstaje doskonałe piwo, to tutaj odbywały się i wciąż odbywają ważne spotkania i duże imprezy w mieście.


   

  Browar Lubicz Kraków sale konferencyjne


   

  Sale konferencyjne w Krakowie


   

  Browar Lubicz jest kompleksem złożonym z sześciu pomieszczeń mieszczących się w XIX-wiecznym budynku dawnej Słodowni w Krakowie przy ul. Lubicz. To sale przestronne, kameralne z efektownymi antresolami, to piwnice pachnące słodem, restauracja oraz ogród.

   

   

  Browar Lubicz Kraków sale konferencyjneBrowar Lubicz Kraków sale konferencyjne

  Największą z sal jest Dojrzewalnia mierząca 150 mkw., znajdująca się na piętrze. Wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran o wymiarach 2,6 x 3,9 m oraz nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy. W ustawieniu teatralnym pomieści 130 osób. Jeśli chcielibyśmy zorganizować tu bankiet lub wesele, co przy niezwykłym wyglądzie Dojrzewalni mogłoby zachwycić naszych gości, możemy skorzystać z układu biesiadnego dla 120 osób, układu z okrągłymi stołami dla 80 osób lub „podkowy” dla 60 osób.

   

  Browar Lubicz Kraków sale konferencyjneBrowar Lubicz Kraków sale konferencyjne

  Mniejsza i znacznie bardziej kameralna jest antresola w Leżakowni, która znajduje się na poziomie -1, czyli we wcześniej wspomnianej, pachnącej słodem, piwnicy. Nadaje się doskonale na niewielkie konferencje czy biesiadowanie przy stole. W obu przypadkach pomieści maksymalnie 40 osób.


   

  Restauracja, ogród i klimatyczne piwnice na konferencje i spotkania  Pozostałe sale również stanowią miejsce na różnego rodzaju spotkania w wyjątkowej atmosferze i raczej w wąskim gronie. Parownia to sala z barem na co dzień przeznaczona dla osób palących. W Leżakowni możemy obserwować zza szyby wielkie tanki, w których dojrzewa piwo. Z kolei Słodownia jest miejscem z bardzo oryginalnym wystrojem i architekturą. Jej sklepienie mierzy aż 6,5 metra, a do elementów dekoracyjnych wykorzystano kufle, w stolikach pod szybą znajduje się słód, a bar wykonany jest z worków słodowych.

   

  Ważną częścią Browaru Lubicz jest Restauracyja Browarna, która w swym menu ma potrawy tradycyjne, polskie i regionalne przygotowywane z najlepszej jakości lokalnych produktów. Jej przestrzeń także stanowi efektowne miejsce na konferencje, spotkania biznesowe czy imprezy rodzinne, takie jak wesela.

   

  Wisienką na torcie zdecydowanie jest Ogród Warzeń. Zlokalizowany w sercu browaru, przy Warzelni, pozwala nie tylko zaczerpnąć świeżego powietrza, ale i z dworu obserwować pracę piwowarów.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: