Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Browar Wiatr

Dąbska 49, 99-210 Uniejów
http://browarwiatr.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Browar Wiatr

Nowe sale konferencyjne i... regionalne piwo! Browar Wiatr już otwarty

Data aktualności: 26-04-2016

 • Nowe sale konferencyjne i... regionalne piwo! Browar Wiatr już otwarty - Browar Wiatr

  W Uniejowie, miejscowości w województwie łódzkim znanej z uzdrowisk termalnych, powstał i otworzył się Browar Wiatr – aparthotel z apartamentami i salami konferencyjnymi, browar i restauracja w jednym. Otwarcie odbyło się 22 kwietnia.

   

  Browar Wiatr to nie tylko kolejna wytwórnia piwa w regionie, ale również miejsce na konferencje oraz bankiety. Browar oferuje trzy sale konferencyjne oraz pokój spotkań, idealny na spotkania biznesowe w wąskim gronie. Największa z sal – Jęczmienna – pomieści w ustawieniu teatralnym 90 osób. W tym samym ustawieniu pozostałe sale – Chmielna i Pszeniczna – pomieszczą 70 i 60 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne wyposażonę są w ekran, rzutnik, nagłośnienie, klimatyzację, sprzęt audio-wideo oraz system pełnego zaciemnienia sali. Część hotelowa obiektu to dwanaście dwuosobowych apartamentów, wśród których są i takie z antresolami i prywatnymi ogrodami. W Browarze znajduje się również restauracja serwująca nowoczesną, lekką i zróżnicowaną kuchnię na bazie ekologicznych składników. I oczywiście piwo. Samodzielnie na miejscu przygotowywane. Całośc utrzymana jest w dość odważnym, nowoczesnym stylu połączony z elegancją i surowością.

   

  Oficjalne otwarcie Browaru Wiatr odbyło się w piątek, 22 kwietnia br. To był dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Można było skosztować piwa z pierwszych otwartych dla gości beczek, spróbować hotelowej kuchni, podziwiać pokazy kuchni molekularnej oraz zabawić się podczas występów zespołów muzycznych (Greasen, G.D.P. Squad) i grup kabaretowych (Czesuaf, Ciach, OT.TO). Uczestnicy wydarzenia mogli również zwiedzić wnętrza Browaru.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: