Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Business Link Maraton

Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
https://business.link/pl/poznan-maraton/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Business Link Maraton

Nowy Business Link w sercu Poznania już działa

Data aktualności: 01-12-2017

  • Nowy Business Link w sercu Poznania już działa - Business Link Maraton

    W połowie listopada br. w stolicy Wielkopolski otwarto najnowszy obiekt sieci Business Link. Usytuowany w pobliżu Starego Rynku i placu Andersa Business Link Maraton oferuje 4 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Na potrzeby organizatorów szkoleń oddane są obecnie 3 sale. Największa, konferencyjna, wyposażona w ścianę medialną, pomieści maksymalnie 50 osób w układzie teatralnym, natomiast dwie mniejsze posłużą jako miejsce spotkań biznesowych na 6 uczestników. Eventy można organizować w wydzielonej przestrzeni o powierzchni 167 mkw. Od 22 stycznia 2018 roku oferta poszerzy się również o dużą salę konferencyjną na 100 osób w ustawieniu teatralnym oraz dwie przestrzenie na 8 gości.

     

     

    Business Link Maraton to także 143 indywidualne biura, ponad 50 miejsc coworkingowych, zielone tarasy na dachu i wypoczynek w patio z fontanną.