Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Business Link Zebra

Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
http://nowazebra.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Business Link Zebra

Przestrzenie konferencyjne w stylu butikowym w centrum Warszawy

Data aktualności: 09-02-2017

 • Przestrzenie konferencyjne w stylu butikowym w centrum Warszawy - Business Link Zebra

  Na rodzimym rynku już na dobre zadomowiły się butikowe hotele, oferujące gościom konferencji zakwaterowanie i strefę do pracy w kameralnych, lecz zazwyczaj bardzo komfortowych warunkach. Od listopada ubiegłego roku, po otwarciu dwóch nowych pięter w centrum biznesowym Business Link Zebra, taka wygoda dostępna jest również dla osób poszukujących biura na co dzień.

   

   

  Wnętrze warszawskiego centrum biznesowego Business Link Zebra przy ul. Mokotowskiej 1 bardziej przywołuje skojarzenia z nowoczesnym loftem lub modną kawiarnią niż z klasycznym biurem. Zamiast typowych, dużych pomieszczeń typu open space, czy wielkopowierzchniowych sal konferencyjnych, klienci biznesowi znajdą tu niewielkie, kompletnie wyposażone biura coworkingowe dla 2 do 6 osób, obsługę recepcyjną w standardzie concierge oraz strefę lounge i salony wypoczynkowe.

   

   

  Centralnym punktem obiektu jest część biurowa z dużą liczbą stanowisk do pracy i wspólną kuchnią. Dla przedsiębiorców, którzy chcieliby przyjąć swoich klientów w domowej atmosferze, organizatorzy przygotowali kanapę z widokiem na telewizor.

   

   

  Indywidualne gabinety wyposażone są w udogodnienia, takie jak rzutniki z wysuwającymi się ekranami lub ściany LCD, dzięki którym można wygodnie oddzielić się od użytkowników sąsiednich biur. Organizatorzy poszukujący miejsca na kreatywne spotkanie, docenić mogą otwartą salę pozbawioną klasycznych mebli biurowych, zaś w ich miejsce oferującą m.in. akrylową wannę, plażowe leżaki, hamaki oraz przypominającą trawę wykładzinę. Osoby potrzebujące kameralnego pomieszczenia do przeprowadzenia indywidualnego szkolenia bądź rozmowy kwalifikacyjnej, znajdą w BLZ ascetycznie urządzoną salkę do rozmów w cztery oczy oraz salonik Hamptons.

   

   

  Dla organizatorów większych wydarzeń Centrum przygotowało Aulę na 40 osób, dwie możliwe do szybkiego połączenia przez zamknięcie dźwiękoszczelnej przegrody sale Konferencyjne dla 50 osób każda. W ofercie dostępne są ponadto sale: Kwiatowa, Transparentna, Zarządowa i Klub Przedsiębiorcy. Wszystkie przestrzenie są klimatyzowane. Mniejsze pomieszczenia wyposażone są w telewizory LCD, a większe w multimedialne projektory. Do dyspozycji gości jest także bezprzewodowa łączność z Internetem.

   

   

  Business Link Zebra oferuje również możliwość wirtualnej rejestracji firmy w siedzibie firmy, pod atrakcyjnym adresem w centrum stolicy.