Hotel Campanile Katowice w 2019 roku obchodzi 20-lecie działalności. Okrągły jubileusz powitał w nowej odsłonie. Przeprowadzona w dwóch etapach renowacja wnętrz nadała obiektowi nowoczesnego, lifestylowego charakteru. Zmiany objęły wszystkie 77 pokoi, jak również restaurację i bar oraz lobby i recepcję, które zostały zaprezentowane gościom eventu zorganizowanego 20 marca br. z okazji urodzin hotelu.

Pokoje są wygodne i funkcjonalne. Poza częścią sypialnianą przewidziano kącik do pracy, a w większości łazienek zamontowane zostały prysznice. Ofertę dopełniają pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz rodzinne, w których dostawić można łóżeczko dziecięce. Nowa kolorystyka, opierająca się na klasycznych barwach: bieli, czerni oraz odcieniach brązu, w połączeniu z nowoczesnymi meblami wizualnie powiększają wnętrza, sprawiają również, że odpoczynek i praca odbywają się w komfortowych warunkach. W Campanile Katowice pomyślano także o zapewnieniu wygody gościom podróżującym ze zwierzętami.

W odnowionej restauracji Pleasure niegdysiejszy bufet zastąpiono barem. W zmodernizowanych wnętrzach można zaaranżować spotkania biznesowe bądź firmową kolację, podczas której zaserwowane zostaną dania z kuchni międzynarodowej, polskiej oraz – oczywiście – regionalnej, z której restauracja Campanile Katowice jest znana od lat. Dawne, inspirowane Prowansją wnętrza hotelu można dostrzec jedynie na archiwalnych fotografiach poustawianych w restauracji i lobby. Obecnie jest tu nowocześnie i energetycznie – neutralne szarości połączono z wielobarwnymi krzesłami oraz fotelami, znalazło się też miejsce na common table.

W Campanile Katowice organizatorzy szkoleń skorzystają z 3 sal konferencyjnych, mieszczących od 40 do 100 osób w układzie teatralnym, a po połączeniu przestrzeni – 150 uczestników.