Hotele konferencyjne Campanile Wrocław Centrum oraz Première Classe Wrocław mają nową dyrektor. Od początku roku jest nią Małgorzata Kopania-Urbacz.

Dotychczas Małgorzata Kopania-Urbacz obejmowała stanowisko dyrektora hotelu Campanile w Szczecinie. Od 1 stycznia br. przejęła kierownicze stery hoteli przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką na AWF w Katowicach. Swoją karierę w branży hotelarskiej rozpoczęła sześć lat temu pracując na recepcji hotelu Campanile Katowice. Po awansie na asystenta dyrektora pracowała tam jeszcze dwa lata. Jej kolejnym awansem było już objęcie stanowiska dyrektora w hotelu Campanile w Szczecinie. Teraz pokieruje wrocławskimi hotelami grupy Louvre Hotels Group.

W Polsce do Louvre Hotels Group należy 16 hoteli. Cztery spośród nich to obiekty marki Golden Tulip: Golden Tulip Gdańsk Residence, Golden Tulip Międzyzdroje Residence, Golden Tulip Kraków City Center (hotele franczyzowe) oraz Golden Tulip Warsaw Center; dwa działają pod szyldem Premiere Classe w Warszawie i Wrocławiu, a pozostałe hotele to Campanile (10 hoteli) znajdujące się w dużych polskich miastach.