Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Historii Zajezdnia

Grabiszyńska 184, 53-235 Wrocław
http://www.zajezdnia.org/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Centrum Historii Zajezdnia

Wrocław zyskuje nowe sale konferencyjne. Otwarto Centrum Historii Zajezdnia

Data aktualności: 16-09-2016

 • Wrocław zyskuje nowe sale konferencyjne. Otwarto Centrum Historii Zajezdnia - Centrum Historii Zajezdnia

  Po długim oczekiwaniu przedstawiciele władz Wrocławia otworzyły dziś w zrewitalizowanej przestrzeni przemysłowej przy ulicy Grabiszyńskiej 184 nowoczesny obiekt muzealny, poświęcony historii i rozwojowi miasta od roku 1945 po czasy obecne.

   

   

  Przestrzenie znajdującego się w stolicy Dolnego Śląska Centrum to nie tylko nowoczesna forma i interaktywna konwencja, ale także atrakcyjne miejsce do zorganizowania szkolenia, eventu czy spotkania firmowego. Obiekt dysponuje 2 salami konferencyjnymi o powierzchni 217 i 183 mkw. Pomieszczenia można połączyć, zyskując w ten sposób dużą salę, mogącą przyjąć do 250 osób w układzie kinowym lub posłużyć do zorganizowania bankietu na 200 osób. W jednym z pomieszczeń do dyspozycji gości konferencji znajduje się sprzęt multimedialny w postaci projektora i ekranu.

   

   

  Łączny koszt wybudowania obiektu wyniósł 36 mln złotych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: