Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Inspiracje

Kremowa 7, 02-969 Warszawa
www.centruminspiracje.pl

Skontaktuj się z obiektem

Robert Rogalski +48 5...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Centrum Inspiracje

Inspiracja, która daje impuls do działania. Konferencje w Wilanowie

Data aktualności: 03-07-2017

 • Inspiracja, która daje impuls do działania. Konferencje w Wilanowie - Centrum Inspiracje

  Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w ogrodzie pośród drzew stoi niewiele różniący się od sąsiednich dom. Przestronny, z wyjątkową atmosferą. Co rano od progu wita gości zapach  ciepłych, wypiekanych na miejscu rogalików, w oranżerii czeka świeżo parzona kawa, a w ogrodzie leżaki i odgłosy wolno płynącej kaskady w wodnym oczku. Takie jest Centrum Inspiracje – gościnne, otwarte na ludzi i ich potrzeby. Dające poczucie komfortu i dyskrecji, ale nie osamotnienia. To centrum szkoleniowe z duszą, w którym nawet najmniejszy szczegół może być bodźcem do kreatywnego myślenia i działania.

   

   

  Centrum Inspiracje to sale szkoleniowe dające możliwość zorganizowania warsztatów na łonie natury, poza miastem, w sielankowej scenerii, ale dość blisko centrum Warszawy. Usytuowane jest na willowym osiedlu Powsin w prestiżowej dzielnicy Wilanów, około 25 minut jazdy samochodem ze Śródmieścia. Jeśli chcielibyście odetchnąć od miasta, a nie macie czasu na dalekie wypady poza stolicę, Centrum Inspiracje w Wilanowie będzie doskonałym wyborem.

   

   

   

   

  Konferencje w kameralnych salach z aranżacją dopasowaną do potrzeb klienta

   

   

  Centrum szkoleniowe składa się z 7 zlokalizowanych na trzech kondygnacjach sal, różniących się między sobą wielkością, stylem i wystrojem oraz możliwościami aranżacyjnymi. Trenerom zapewnia to wiele możliwości zorganizowania ich pracy. Niektóre warsztaty wymagają azylu, wtedy doskonałym wyborem będzie sala Kanapowa na parterze czy Coachingowa na poddaszu. Inne przeciwnie – wymagają ogromnej przestrzeni i dodatkowych atrakcji. Wówczas ideałem będzie największa z sal – Ogrodowa z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród. Na Assessment lub Development Center z kolei wynajmowane są na ogół 3 sale na pierwszym piętrze: Ceglana, Metro i City. Pozwala to firmie zająć całą kondygnację i swobodnie przeprowadzić działania.

   

   

   

   

  Ideą, jaka przyświecała pomysłodawcom i założycielom obiektu, było zainspirowanie ludzi z różnych gałęzi biznesu oraz ze środowisk prywatnych do twórczego myślenia i działania. Czynnikiem napędowym miało być miejsce wykreowane tak, aby poruszyć każdą „szarą komórkę”, stąd zamysł, aby każda sala konferencyjna była inna. Do dyspozycji gości oddane są 3 pobudzające kreatywność sale. Zabieg ten osiągnięto, używając energetyzujących barw oraz ciekawych dodatków, jak ściana z cegły, kolorowe fotele czy ciekawa tapeta. Pozostałe sale konferencyjne prezentują styl bardziej surowy i  stonowany, bliższy naturze. Zastosowano tu dużo bieli, szarości, drewna i zieleni. Praca w takich warunkach daje nie tylko efekty czy satysfakcję, ale i relaks i odprężenie.

   

   

   

   

  Elastyczne podejście do klienta

   

   

  W Centrum Inspiracje nie ma sztywnych ram aranżacyjnych. Kadra stara się zawsze wsłuchać w potrzeby klientów. To gość decyduje, czy w danej sali chce fotele, kanapy, czy krzesła ze stołami, ustawienie teatralne czy w podkowę. To trener wybiera podłogę miękką bądź twardą. Podejście osób zarządzających obiektem jest bardzo elastyczne, a goście są traktowani z wyjątkową troską. Dobrze się tu czują biznesmeni, firmy, jak i osoby prywatne.

   

   

   

   

  Bogata oferta cateringowa drugim filarem Centrum Inspiracje

   

   

  Nieodzownym uzupełnieniem każdego warsztatu jest catering. Nawet w najlepszej atmosferze bez dobrego jedzenia warsztaty mogą zakończyć się fiaskiem. Centrum Inspiracje tak ułożyło i wzbogaciło całodzienne menu, aby uczestnicy nigdy nie byli głodni czy spragnieni. Przez cały czas szkolenia w oranżerii goście mogą coś „na szybko” przekąsić.  Rano na dobry start Centrum Inspiracje podaje wraz z wyborem dżemów wypiekane na miejscu croissanty. Później serwowana jest przerwa fit – świeże warzywa z dipami i hummusem oraz chrupiącym pieczywem. Ważnym dodatkiem są owoce, które towarzyszą uczestnikom do końca dnia. W południe w przestronnej jadalni, a w lecie w ogrodzie, podawany jest dwudaniowy obiad, na życzenie dostępny również w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej. Obiad wieńczy wybór domowych ciast serwowanych w oranżerii. Oferta gastronomiczna w Centrum Inspiracje jest na tyle bogata, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

   

   

   

   

  Bonusy na zakończenie lub rozpoczęcie szkolenia

   

   

  Udane i konstruktywne szkolenie lub spotkanie biznesowe warto zwieńczyć kolacją dla kontrahentów czy imprezą integracyjną dla pracowników. W sezonie letnim alternatywą dla obszernej jadalni, która zajmuje całe piętro, bądź słonecznej oranżerii, jest duży, bujnie kwitnący ogród z oczkiem wodnym. Sprawdza się on znakomicie podczas różnego rodzaju eventów, które pracownicy Centrum Inspiracje zorganizują z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów. Ponadto w Centrum Inspiracje wprowadzono szczególnie nowatorską formę integracji przed szkoleniem, jaką jest  „Śniadanie na trawie”. Jest to dodatkowa atrakcja i nagroda dla uczestników szkolenia, której nie ma i nie oferuje żadna inna sala konferencyjna w Warszawie.

   

   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: