Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia

Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia
http://nowabochnia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Żeneta Dudek Specjalista ds. konferencji i bankietów 615 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia

Hotel konferencyjny pod Krakowem ma nową nazwę i właściciela

Data aktualności: 30-03-2015

 • Hotel konferencyjny pod Krakowem ma nową nazwę i właściciela - Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia

  W związku z rewitalizacją marki H nazwa obiektu uległa zmianie. Rewitalizacji zostało poddane logo, ponownie otwarto spa i pub, zmieniły się również oferta konferencyjna hotelu i menu znajdującej się w nim restauracji.
   

   

   

   

   

   


  Nowa Bochnia, znajduje się 40 km od Krakowa, to profesjonalne centrum konferencyjne, które umożliwia organizację konferencji, kongresów, szkoleń, sympozjów, narad, zjazdów, wystaw, imprez okolicznościowych, pokazów czy bankietów. Do dyspozycji organizatorów konferencji pozostaje dziewięć sal o powierzchni od 30 do 170 mkw. Są to: sala VIP o powierzchni 58 mkw., Audiowizualna (120 mkw.), Bankietowa I (115 mkw.), Bankietowa II (54 mkw.), Rubinowa (66 mkw.), Złota (140 mkw.), Jubileuszowa (80 mkw.), Szlachecka (45 mkw.) oraz hol ekspozycyjny o powierzchni 29 mkw. Największa sala konferencyjna hotelu - Sala Złota - jest w stanie pomieścić ponad 200 osób.

  Poziom konferencyjny dysponuje własną szatnią oraz przestrzenią ekspozycyjną o powierzchni 50 mkw. Usytuowanie pomieszczeń konferencyjnych i bankietowych na tym samym poziomie, co hotelowa restauracja Antyczna umożliwia organizację dużych imprez. Po nadto istnieje możliwość wyłączenia całego poziomu wyłącznie do dyspozycji uczestników wydarzeń. Na życzenie meeting plannerów obsługa hotelu organizuje dodatkowe atrakcje związane z pobytami konferencyjnymi. Obiekt proponuje szeroki pakiet imprez teambuildingowych, wieczorów tematycznych oraz realizację wydarzeń wg indywidualnych życzeń zamawiającego. Ofertę hotelu uzupełnia drewniana Kurna Chata, gdzie organizowane mogą być imprezy integracyjne oraz spotkania motywacyjne.

  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 200 miejsc noclegowych w 88 pokojach i 4 apartamentach. Do dyspozycji gości Bochnia Hotel & Spa pozostają Centrum Wellness & SPA oferujące zabiegi pielęgnacyjne, a także utrzymany w stylu irlandzkim Pub Shamrock, w którym po zakończeniu dnia szkoleniowego mogą odbywać się dyskoteki. W obiekcie znajdują się również miejsca do do gry w minigolfa, bilarda i tenisa stołowego.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela jego dział marketingu, tel. 14 615 30 01, e-mail: konferecje@nowabochnia.pl
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: