Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Centrum Kreatywności Targowa

Targowa 56, 03-733 Warszawa
http://firma.um.warszawa.pl/projekty/centrum-kreatywnosci-targowa-56/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Centrum Kreatywności Targowa

Nowe sale konferencyjne na warszawskiej Pradze

Data aktualności: 30-09-2016

 • Nowe sale konferencyjne na warszawskiej Pradze - Centrum Kreatywności Targowa

  W sobotę 1 października br. uroczyście zainauguruje swoją działalność warszawskie Centrum Kreatywności Targowa 56. Oprócz pomieszczeń biurowych, posiada ono również 6 sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić do 100 osób w układzie kinowym.

   

  Już w najbliższy weekend Urząd m.st. Warszawy zaprosi wszystkich zainteresowanych na Pierwszy Dzień Otwarty Centrum Kreatywności Targowa 56.  Spotkanie to zapoczątkuje działalność wybudowanego kosztem blisko 30 mln złotych kompleksu. W położonej w centrum stołecznej Pragi, zrewitalizowanej XIX-wiecznej kamienicy Mintera znalazło się miejsce dla ponad 3000 mkw. przestrzeni biurowej i wystawienniczej. Będzie tam również concept store – powierzchnia na potrzeby inicjatyw kreatywnych i start-upów, a także miejska czytelna.

   


  Na terenie obiektu znajduje się 6 pomieszczeń konferencyjnych. 4 sale konferencyjne (z możliwością połączenia) mieszczące po 20 osób w układzie kinowym oraz 1 sala dla 30 osób w takim samym ustawieniu. Do zorganizowania spotkań posłużyć może także zwieńczony efektownym szklanym dachem dziedziniec o powierzchni 360 mkw. Pomieści on do 100 osób w układzie kinowym. Goście konferencji mogą skorzystać także z mieszczącej się w budynku strefy wypoczynku.
   

   

  Za koncepcję architektoniczną oraz projekt budowlany obiektu odpowiedzialna jest pracownia AKM.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: