Nowo wybudowany kompleks Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój w Polanicy Zdroju przyjął dziś pierwszych gości. Dewizą czterogwiazdkowego ośrodka jest połączenie pobytu służbowego w nowoczesnym otoczeniu z możliwością relaksu i regeneracji w hotelowym SPA.

Bogata baza noclegowo-konferencyjna jednego z najbardziej znanych uzdrowisk Dolnego Śląska, jakim jest Polanica Zdrój, wzbogaciła się o nowy ośrodek. Na jego strefę biznesową składa się 5 sal konferencyjnych, wyposażonych w sprzęt projekcyjny i nagłaśniający, a także flipcharty oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na parterze budynku Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój znajdują się 3 pomieszczenia szkoleniowe dla 40, 100 i 200 osób w układzie kinowym. Na tym samym poziomie mieści się również sala restauracyjna, którą także można wykorzystać na potrzeby organizacji eventów. Pomieści ona 260 uczestników w tym samym ustawieniu. Na wyższych kondygnacjach organizatorzy szkoleń znajdą mniejsze sale na 40 i 50 miejsc w układzie teatralnym. Obiad lub kolację firmową na maksymalnie na 130 gości można zorganizować w sali bankietowej.

Dla uczestników firmowych zjazdów, szkoleń i spotkań motywacyjnych właściciele ośrodka przygotowali ponad 100 gotowych scenariuszy na wspólne spędzenie czasu w hotelu lub w malowniczej okolicy Polanicy Zdroju. Pracownicy mogą, między innymi, nakręcić własny teledysk, rozwiązywać zagadki kryminalne i szpiegowskie, wreszcie uczestniczyć w rozmaitych grach typu team building nawet dla 1000 osób.

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój oferuje swoim gościom 300 miejsc noclegowych w 1-, 2- i 3-osobowych pokojach oraz apartamentach. Bogato wyposażona część rekreacyjna zawiera m.in. sauny, łaźnię parową oraz 26 gabinetów, w których wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne, pielęgnacyjne oraz lecznicze. Goście mogą zregenerować siły także w dwóch działających na terenie ośrodka basenach.

O zaspokojenie apetytu i pragnienia uczestników szkoleń po intensywnym dniu zadbają dwie kawiarnie oraz hotelowa restauracja, serwująca potrawy kuchni czeskiej oraz polskiej, w tym także tradycyjne przysmaki regionu.