Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Chopin Point Warsaw

Krakowskie Przedmieście 62, 00-322 Warszawa
http://chopin.events/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Chopin Point Warsaw

Nowe sale konferencyjne blisko stołecznego Starego Miasta

Data aktualności: 28-11-2017

  • Nowe sale konferencyjne blisko stołecznego Starego Miasta - Chopin Point Warsaw

    Poszerza się oferta miejsc na konferencje i eventy w samym centrum Warszawy. Tuż przy pl. Zamkowym, w budynku, w którym kompozytor zagrał koncert w wieku zaledwie 13 lat, otwarto Chopin Point Warsaw.  Można tu posłuchać codziennie muzyki Fryderyka Chopina, istnieje także możliwość zaaranżowania zamkniętego recitalu dla gości z kraju i zagranicy lub dla uświetnienia spotkania firmowego bądź posiedzenia zarządu.

     

     

    W Chopin Point można zorganizować też niewielką konferencję lub szkolenia. Do dyspozycji meeting plannerów oddano 2 sale, odpowiednio na 20 i 42 osoby w układzie teatralnym. Przestrzenie wyposażono w rzutnik oraz system nagłośnienia z mikrofonami. Na życzenie personel zapewnia zimny catering oraz zimne i gorące napoje.