Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

City Park Hotel & Residence

Wyspiańskiego 26a, 60-751 Poznań
www.cityparkhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Konferencji +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
City Park Hotel & Residence

Katarzyna Zarzycka nową dyrektor sprzedaży w City Park w Poznaniu

Data aktualności: 25-08-2015

  • Katarzyna Zarzycka nową dyrektor sprzedaży w City Park w Poznaniu - City Park Hotel & Residence

    City Park Hotel & Residence w Poznaniu od sierpnia br. ma nową dyrektor sprzedaży i revenue. Została nią Katarzyna Zarzycka, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i revenue na Łotwę w Carlson Rezidor Hotel Group (Radisson Blu).

     

    Katarzyna Zarzycka pracowała m.in. jako dyrektor sprzedaży i marketingu w hotelu Novotel Warszawa Centrum, dyrektor ds. revenue management odpowiedzialnym za obydwa warszawskie Novotele i senior account manager w Booking.com Polska. Jej kariera hotelarska zaczęła się w hotelach Starwood w Warszawie - Westinie i Sheratonie, gdzie od działu rezerwacji doszła do stanowiska complex revenue managera.

    City Park Hotel & Residence to pięciogwiazdkowy hotel w centrum miasta dysponujący 35 pokojami oraz  53 apartamentami na pobyty długoterminowe. W hotelu znajduje się także centrum konferencyjne z 5 salami konferencyjnymi, restauracja serwująca dania kuchni śródziemnomorskiej, Whisky Bar 88, a także strefa wellness z basenem, saunami i jacuzzi. Obiekt należy do grupy inwestycyjnej City Park Development, która rozpoczyna we Wrześni budowę trzygwiazdkowego hotelu ze 120 pokojami i centrum konferencyjnym na 200 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: