Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Courtyard by Marriott Katowice City Center

ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
www.courtyard-katowice.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Murańska Meeting & Events Manager +48 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Courtyard by Marriott Katowice City Center

Kolejny hotel sieci Marriott oficjalnie otwarty w Katowicach

Data aktualności: 21-12-2017

 • Kolejny hotel sieci Marriott oficjalnie otwarty w Katowicach - Courtyard by Marriott Katowice City Center

  W katowickim budynku Altus, najwyższym budynku Śląska, zainaugurowano działalność Hotelu Courtyard by Marriott. Najnowszy obiekt znanej sieci zajął osiem ostatnich pięter wieżowca. Do dyspozycji gości i uczestników spotkań oddano 300 miejsc w 151 pokojach, nowocześnie urządzonych i wykończonych w stonowanych barwach.  

   

   

  Zajmujące całą kondygnację hotelu centrum konferencyjne składa się z 8 modułowych sal, które posłużyć mogą jednorazowo do organizacji konferencji dla nawet 280 osób w układzie teatralnym. Przestrzenie wyposażono w sprzęt multimedialny, klimatyzację oraz dostęp do Internetu o szybkości do 200 mb/s. O umilenie spędzonego w hotelu czasu dbają mieszcząca się na 27. piętrze restauracja 27th floor, z widokiem na panoramę stolicy Górnego Śląska, siłownia, klub fitness oraz całodobowy sklep. Na zmotoryzowanych gości czeka także trzypiętrowy podziemny parking.

   

  Nowy Courtyard by Marriott zajął miejsce działającego w Altusie od 2004 roku Hotelu Qubus Prestige Katowice, który oficjalnie zakończył działalność 15 grudnia 2016 r.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: