Goście czterogwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport od połowy września podziwiać mogą efekty ukończonego pierwszego etapu modernizacji. Rozpoczęty w maju br. remont objął sale konferencyjne oraz restaurację Brasserie. W wyniku przeprowadzonych zmian zmienił się nie tylko wygląd, ale i sam metraż zaplecza konferencyjnego.

 

Na 764 mkw. rozlokowanych jest obecnie 13 odmienionych sal. Konferencje w Courtyard by Marriott Warsaw Airport odbywać się będą w przestrzeniach, w których dominują neutralne barwy: biel, szarości, beże i błękity zestawione z głęboką czernią. W ramach modernizacji w salach konferencyjnych położono wykładziny w geometryczne wzory, zadbano też o nowe meble konferencyjne oraz dekoracje.

Wystrój i kolorystyka restauracji Brasserie harmonizuje z innymi odnowionymi częściami hotelu. Jest to elegancka, a zarazem przytulna przestrzeń, która pomieści do 112 gości spotkania. Powierzchnię restauracji powiększono o bufety, wymieniono meble, zainstalowano efektowne oświetlenie.  

Trwa kolejna faza modernizacji, tym razem pokoi położonych na najwyższym piętrze hotelu, której ukończenie zaplanowane jest wstępnie na październik-listopad br. Odnowione zostaną również powierzchnie wspólne: Lobby Bar oraz recepcja.