Na warszawskiej  Woli, u zbiegu ulic Prostej i Towarowej w piątek 27 listopada otwarty został czterogwiazdkowy Crowne Plaza  Warsaw - The HUB. Hotel oferuje 212 pokoi, sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 1400 m kw., restaurację Nova Wola oraz bar z tarasem na 21. piętrze.

Marka Crowne Plaza zadebiutowała w Polsce. Warszawski hotel wraz z drugim, otwartym w kompleksie The HUB obiektem - Holiday Inn Express Warsaw, zajęły ponad 21 000 m kw.

Crowne Plaza Warsaw - The HUB wyróżnia imponujące centrum konferencyjne na 1. piętrze. 30 wielofunkcyjnych sal daje możliwość zorganizowania wydarzeń w różnorodnej konfiguracji. Sale konferencyjne o powierzchni od 21 m kw. do 111 m kw. można łączyć, uzyskując większe przestrzenie, jak przestronna sala balowa (1009 m kw.) dla 700 gości w ustawieniu koktajlowym.

Centrum konferencyjne w hotelu Crowne Plaza Warsaw The HUB

Niemal wszystkie sale są wysokie - 4,7 m. Wyposażono je w nowoczesny sprzęt konferencyjny, a na miejscu można także skorzystać z dużego wyboru przerw kawowych. Na organizatorów czekają również ciekawe propozycje na working lunch, kolację w formie bufetu czy menu koktajlowe.

Do dyspozycji gości Crowne Plaza Warsaw - The HUB oddanych jest 212 eleganckich pokoi i apartamentów. Są to jasne przestrzenie z oknami typu podłoga-sufit i udogodnieniami gwarantującymi efektywną pracę i wypoczynek.

Pokoje w Crowne Plaza Warsaw The HUB Warszawa sale konferencyjne

Za menu restauracji Nova Wola odpowiedzialny jest szef kuchni Paweł Suchenek. Menu tworzą oryginalne dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej, bazujące na sezonowych, organicznych produktach oraz ekologicznych warzywach i owocach od lokalnych dostawców. Gości usytuowanego na 21. piętrze wieżowca coctail baru The Roof zachwyci panorama miasta i wybór drinków i przekąsek. To idealne miejsce na spotkania integracyjne i imprezy firmowe przy muzyce na żywo.

W hotelu znajdują się także Signature Bar w lobby oraz siłownia i sauna.