Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Digital Knowledge Village

Puławska 457, 02-844 Warszawa
knowledgevillage.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Nowacka Sahin +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Digital Knowledge Village

Miejsce na innowacyjne pomysły. Tu możesz kreatywnie rozwijać swój biznes!

Data aktualności: 06-12-2016

 • Miejsce na innowacyjne pomysły. Tu możesz kreatywnie rozwijać swój biznes! - Digital Knowledge Village

  Na początku była idea, wizja miejsca, w którym ludzie mogliby w pełni realizować swoje projekty, nie martwiąc się o ograniczenia techniczne lub lokalowe. Gdzie mogłyby być organizowane z rozmachem branżowe konferencje i wszelkiego typu przedsięwzięcia eventowe. Miejsca, w którym klienci wiedzieliby, że współpracują z zaangażowaną ekipą ludzi, którzy znają środowisko i jego potrzeby od podszewki, udzielą porady, wskażą nowe możliwości. Jeśli jeszcze do nich nie trafiłeś, podpowiadamy – to Digital Knowledge Village, nowe miejsce eventowe na mapie Warszawy.

   

   

  W skład kompleksu wchodzą dwa budynki na ulicy Puławskiej w Warszawie. Autorzy projektu postawili na nowoczesność w wersji minimalistycznej, barwy nie przytłaczające samej formy, wydobywające raczej różnorodność zastosowanych materiałów – betonu, cegły, drewna. Przestronne i jasne pomieszczenia można dowolnie aranżować zgodnie z oczekiwaniami klienta.

   

   

   

   

  Wygodny dojazd do obiektu zapewnia bliskość autostrady, którą szybko dotrze się do Łodzi czy Poznania. Od lotniska im. Chopina Digital Knowledge Village dzieli tylko 7 km, a do dyspozycji gości oddany jest bezpłatny parking na 100 miejsc.

   

   

  Konferencje, warsztaty i imprezy biznesowe w Event Space

   

   

  Oferta obiektu dostosowana jest do charakteru planowanego wydarzenia. Jeśli myślimy o przygotowaniu konferencji, mamy do dyspozycji multimedialną salę o powierzchni 330 mkw., na 350 uczestników w ustawieniu teatralnym. Istnieje możliwość podziału pomieszczenia na 3 mniejsze, o powierzchni 110 mkw., w których przeprowadzimy komfortowo spotkania na 110 osób w tym samym układzie. Na miejscu można skorzystać z bogatego wyposażenia – techniki scenicznej, systemów emisji i transmisji, własnej reżyserki oraz infrastruktury światłowodowej, a także tłumaczeń symultanicznych. Dodatkowo organizatorzy mogą zarezerwować 12 salek do ćwiczeń i pracy grupowej, foyer i trzypoziomowy sundeck, idealne na przestrzeń ekspozycyjną oraz cateringową. Osobom planującym przeprowadzenie w Digital Knowledge Village szkoleń proponowanych jest 6 sal o powierzchni od 54 do 110 mkw., mieszczących od 40 do 110 uczestników. Oferta obejmuje materiały biurowe oraz wydruk poligrafii, obsługę administracyjną i multimedialną, a także – w razie zapotrzebowania – digitalizację szkolenia – nagranie, podcasty, transmisję.

   

   

   

   

  W Event Space DKV możemy rozwinąć skrzydła – to łącznie 1200 mkw., wliczając 3 sale eventowe oraz 12 sal pomocniczych, w których można umówić się na spotkania biznesowe, przeznaczyć je na strefę odpoczynku lub wykorzystać jako biuro organizatora. Spektakl teatralny, koncert, konferencje prasowe – żadne przedsięwzięcie nie zaskoczy zespołu DKV. Promocja najnowszego auta, a nawet jednoczesna prezentacja kilku modeli? Bez obawy, na Puławskiej 457 przygotowywano już tak duże imprezy branży automotive. Studio o wysokości 7 m, pozwalającej zawiesić wysokie scenografie, elastyczność w kwestii aranżacji przestrzeni... Możemy zaakcentować dyskretną elegancję lub oszołomić efektami współgrającymi z futurystycznym konceptem.

   

   

   

   

  Jak widać, DKV nie jest po prostu centrum konferencyjnym. To nowoczesny ośrodek propagujący stosowanie podczas organizacji wydarzeń biznesowych techniki na miarę XXI wieku.

   

   

  Dodatkowe funkcje, nowe możliwości

   

   

  O sukcesie konferencji, panelu czy eventu decyduje nie tylko dobry początkowy pomysł, ale też jego konsekwentna realizacja. Do powodzenia misji przyczyni się też zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. W doborze najlepszych z nich pomogą członkowie zespołu Digital Knowledge Village. W ramach Digital Lab działają 3 studia, w których klient może przygotować autorskie materiały. Dodatkowe formaty jak webinaria, szkolenia wideo, filmy korporacyjne itp. urozmaicą program wydarzenia. Korzyści wynikające z wyboru takiej dodatkowej opcji można pokazać na przykładzie multimedialnej transmisji online (Livestream), która znacznie poszerzy grono odbiorców naszej prezentacji (nawet do 100 000 widzów w czasie rzeczywistym, według statystyk uczestnictwa). Jak to wygląda? W przygotowanym studiu czeka od jednej do kilkunastu kamer, materiał realizowany jest na żywo, montowany w czasie rzeczywistym, a potencjalnym widzom wystarczy połączenie z Internetem, by śledzić przekaz.    

   

   

   

   

  Jak już wspomnieliśmy, u podstaw działania Digital Knowledge Village leżała koncepcja stworzenia miejsca, w którym odpowiednie zaplecze techniczne pozwoliłoby urzeczywistnić projekty konferencyjne i eventowe. Wizja ta poszerzyła się o chęć wyposażenia branży w know-how, pobudzenia do działania kreatywnego, digitalizacji wiedzy. Temu właśnie służy prowadzona przez ośrodek Akademia. W ramach oferowanych przez nią warsztatów znajdziemy tematy: „Jak nagrywać materiały szkoleniowe smartfonem”, „Jak skutecznie wdrażać nowości w firmie” czy „Jak przygotować profesjonalną prezentację do nagrania wideo”.

   

   

  Nie samą technologią żyje jednak człowiek. W związku ze zbliżającymi się świętami oraz Sylwestrem, Digital Knowledge Village przygotowało ofertę dla organizatorów firmowych wigilii oraz imprez noworocznych. Duże studio, w którym swobodnie zaparkuje swoje sanie św. Mikołaj w asyście 7 uroczych asystentek-śnieżynek. Wyposażenie sceniczne, dekoracje, a na zamówienie – smakowity świąteczny catering i atrakcje towarzyszące. Cóż dodać  – ho ho ho!

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne