Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Bracka 25, 00-035 Warszawa
http://www.dtbj.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Więcej przestrzeni na eventy w samym sercu stolicy

Data aktualności: 21-03-2017

 • Więcej przestrzeni na eventy w samym sercu stolicy - Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

  Poszukujący nowego miejsca na organizację w stolicy eventów i konferencji mogą teraz kierować swe kroki na Bracką 25, gdzie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich otwarto po liftingu drugie piętro obiektu. Na organizatorów wydarzeń czeka 780 mkw. jasnej, loftowej przestrzeni w samym centrum Warszawy.


   

  Przemiana drugiego piętra Domu Towarowego Braci Jabłkowskich została oficjalnie ukończona. Do dyspozycji eventowców oddanych zostaje 780 metrów kwadratowych utrzymanych w loftowym klimacie. Jasna przestrzeń z dostępem do światła dziennego, z białymi ścianami o wysokości 3,30 m oraz z oświetleniem halogenowym, składa się z dwóch części. Większa pomieści do 480 uczestników spotkania w układzie teatralnym, 260 gości w ustawieniu bankietowym i około 420  osób w przypadku bankietu stojącego. Mniejsza część może posłużyć np. jako parkiet do tańca lub miejsce serwowania cateringu.

   

   

  Przestrzeń nowo otwartego drugiego piętra Domu Towarowego Braci Jabłkowskich sprawdzi się jako miejsce na imprezy taneczne, konferencje, warsztaty czy gale. Personel Platformy Eventowej Bracka 25 na życzenie pomoże w zorganizowaniu potrzebnego podczas wydarzenia sprzętu technicznego, nagłośnienia, scenografii, mebli czy dodatkowego oświetlenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: