Jeden z najważniejszych hoteli konferencyjnych, luksusowy DoubleTree by Hilton w Warszawie, ma nowego dyrektora generalnego. Został nim Mirosław Moczarski, który połączy nową funkcję z rolą wiceprezesa zarządu Polaris Hospitality Enterprises.

Mirosław Moczarski został wiceprezesem zarządu spółki, która jest właścicielem DoubleTree by Hilton w Warszawie, w lutym br.. Natomiast fotel dyrektora generalnego hotelu objął 28 kwietnia br. Moczarski to bez wątpienia specjalista w branży hotelarskiej. Swoje 30-letnie doświadczenie zdobywał m.in. w hotelach Mrongovia w Mrągowie, Neptun w Szczecinie, Novotel w Gdańsku czy Petropol w Płocku. W spółce Port-Hotel  przyczynił się do uruchomienia dwóch obiektów pod szyldem Hampton by Hilton - przy lotniskach w Warszawie i w Gdańsku. - Objęcie stanowiska dyrektora generalnego DoubleTree by Hilton Warsaw niesie przed sobą ogromne wyzwanie zarządzania hotelem, który przez blisko 12 miesięcy swojego istnienia w wyraźny sposób zaznaczył się na mapie obiektów konferencyjnych w Europie. Moim celem jest nie tyle utrzymanie, co wzmocnienie obecnej pozycji poprzez prowadzenie działalności biznesowej skoncentrowanej na wymaganiach rynku i potrzebach naszych gości i klientów. – komentuje Mirosław Moczarski.

Konferencje w Warszawie

Hotel DoubleTree by Hilton w Warszawie położony jest w zielonej dzielnicy miasta, na Wawrze, która jest świetnie skomunikowana z centrum. Obiekt dysponuje aż 30 salami konferencyjnymi na ok. 5 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej. Największa sal -  Universe Ballroom – powstaje z połączenia sześciu sal i mierzy aż 2 tys. mkw. Wszystkie pomieszczenie konferencyjne są wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny. Zaplecze noclegowe hotelu to 359 pokoi i apartamentów dla 700 gości. W hotelu znajduje się również profesjonalne spa, strefy wellness i fitness oraz bogate zaplecze gastronomiczne, m.in. Restauracja Garden.