Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa
http://www.doubletreewarsaw.pl/index.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Rokicka Sales Manager MICE & Leisure Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Mirosław Moczarski nowym dyrektorem warszawskiego Hiltona

Data aktualności: 06-05-2015

 • Mirosław Moczarski nowym dyrektorem warszawskiego Hiltona - DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

  Jeden z najważniejszych hoteli konferencyjnych, luksusowy DoubleTree by Hilton w Warszawie, ma nowego dyrektora generalnego. Został nim Mirosław Moczarski, który połączy nową funkcję z rolą wiceprezesa zarządu Polaris Hospitality Enterprises.

   

  Mirosław Moczarski został wiceprezesem zarządu spółki, która jest właścicielem DoubleTree by Hilton w Warszawie, w lutym br.. Natomiast fotel dyrektora generalnego hotelu objął 28 kwietnia br. Moczarski to bez wątpienia specjalista w branży hotelarskiej. Swoje 30-letnie doświadczenie zdobywał m.in. w hotelach Mrongovia w Mrągowie, Neptun w Szczecinie, Novotel w Gdańsku czy Petropol w Płocku. W spółce Port-Hotel  przyczynił się do uruchomienia dwóch obiektów pod szyldem Hampton by Hilton - przy lotniskach w Warszawie i w Gdańsku. - Objęcie stanowiska dyrektora generalnego DoubleTree by Hilton Warsaw niesie przed sobą ogromne wyzwanie zarządzania hotelem, który przez blisko 12 miesięcy swojego istnienia w wyraźny sposób zaznaczył się na mapie obiektów konferencyjnych w Europie. Moim celem jest nie tyle utrzymanie, co wzmocnienie obecnej pozycji poprzez prowadzenie działalności biznesowej skoncentrowanej na wymaganiach rynku i potrzebach naszych gości i klientów. – komentuje Mirosław Moczarski.

   

  Konferencje w Warszawie


  Hotel DoubleTree by Hilton w Warszawie położony jest w zielonej dzielnicy miasta, na Wawrze, która jest świetnie skomunikowana z centrum. Obiekt dysponuje aż 30 salami konferencyjnymi na ok. 5 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej. Największa sal -  Universe Ballroom – powstaje z połączenia sześciu sal i mierzy aż 2 tys. mkw. Wszystkie pomieszczenie konferencyjne są wyposażone w najnowszy sprzęt audiowizualny. Zaplecze noclegowe hotelu to 359 pokoi i apartamentów dla 700 gości. W hotelu znajduje się również profesjonalne spa, strefy wellness i fitness oraz bogate zaplecze gastronomiczne, m.in. Restauracja Garden.

Oferty specjalne