Komfortowe hotele z ogromnymi salami konferencyjnymi poza centrum Warszawy to nie tylko "kierunek Serock". Znacznie bliżej, bo w dzielnicy Wawer, znajduje się czterogwiazdkowy DoubleTree by Hilton Hotel Conference Centre Warsaw. Imponujące zaplecze konferencyjne z salą balową na 2000 osób to nie jedyne jego atuty!

Hotel DoubleTree by Hilton Warsaw znajduje się zdala od wielkomiejskiego zgiełku, ale wciąż na terenie Warszawy, w spokojnej okolicy dzielnicy Wawer. Od ścisłego centrum dzieli go ok. 20-30 minut drogi (12 km) i niespełna 3 kwadranse od Lotniska Chopina (20 km).

DoubleTree by Hilton Hotel  Conference Centre Warsaw sale konferencyjne warszawa

Jedne z największych sal konferencyjnych w Warszawie

Hotel oferuje jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w tego typu hotelach w Europie Środkowo-Wschodniej: łącznie 5000 mkw. powierzchni eventowej. Składa się na nią aż 34 sal konferencyjnych, mieszczących od 40 do 200 uczestników konferencji. W zależności od połączenia pomieszczeń, obiekt daje możliwość zorganizowania konferencji nawet dla 1200 uczestników.

DoubleTree by Hilton Hotel  Conference Centre Warsaw sale konferencyjne

Największa sala konferencyjna w DoubleTree by Hilton w Wawrze - 2000 m2 bez kolumn

Wisienką na torcie konferencyjnej przestrzeni jest Universe Ballroom o powierzchni prawie 2000 mkw. dla 2000 gości w ustawieniu teatralnym i 1200 uczestników zasiadanego bankietu. Sala nie ma kolumn, co daje możliwość swobodnego zorganizowania przestrzeni konferencyjnej. Dzięki przesuwnym ścianom można ją ponadto podzielić na 11 mniejszych, w których można zorganizować szkolenia dla 100 (6 sal) lub 200 osób (5 sal). Ponadto, przy salach mieści się wyjątkowo przestronne foyer o powierzchni 670 mkw.

Doubletree by Hilton Warsaw Universe Ballroom

Universe Ballroom w warszawskim DoubleTree by Hilton - miejsce dla 1200 gości  w ustawieniu bankietowym

Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są nowocześnie wyposażone, mają dostęp do światła dziennego i możliwość zaciemnienia. Dodatkowo na terenie całego hotelu dostępny jest bezpłatny Internet.

Uczestnikom spotkań i gościom hotelowym obiekt oferuje bezpłatny parking zewnętrzny dla 400 samochodów oraz garaż dla 149 samochodów.

Komfortowe noclegi dla gości konferencyjnych

DoubleTree by Hilton Hotel  Conference Centre Warsaw sale konferencyjneJednocześnie wawerski Hilton ma obszerną bazę noclegową – w ofercie hotelu jest 359 komfortowych pokoi i apartamentów mogących pomieścić 700 osób. Nocujący w hotelu goście mogą korzystać z indywidualnie sterowanej klimatyzacji oraz uchylnych okien, minibaru i sejfu. To co jednak szczególnie istotne w przypadku spotkań biznesowych, to wyposażenie pokoi: komfortowe biurka z dostępem do przewodowego Internetu (oprócz wi-fi), żelazka i deski do prasowania, suszarki oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty.

Slow food i networking ze smakiem w wawerskim Hiltonie

Goście konferencyjni mogą liczyć na prawdziwą ucztę kulinarną i komfortowy relaks w jednym z kilku lokali gastronomicznych na terenie hotelu. Garden Restaurant dla 450 osób ma taras z widokiem na prywatny hotelowy park ze stawem i starodrzewiem. Serwuje nowoczesną kuchnię w duchu filozofii slow food. Po pracowitym dniu można zrelaksować się w klimatycznym Klubie Zazen Entertainment Lounge (mieści 450 osób).

DoubleTree by Hilton Hotel  Conference Centre Warsaw sale konferencyjne  

Klub Zazen w Doubletree by Hilton Warsaw idealnie sprawdzi się podczas zasiadanych bankietów i gal

Lobby bar to doskonałe miejsce na kameralne spotkanie przy kawie, kieliszku wina lub lekkich przekąskach. Alchemy Bar zaś będzie idealnym miejscem na przerwę podczas intensywnych szkoleń, długich konferencji i ważnych negocjacji. Relaks oraz kuszące i zdrowe przekąski czekać będą na gości Spa Lounge.

Kąpiel w słonej wodzie, zabiegi spa... czyli relaks po konferencji

Nie samymi konferencjami żyje człowiek! Warszawski Doubletree by Hilton dobrze zna potrzeby zmęczonych biznesmenów i naukowców. Mogą się oni rozruszać na siłowni, w sali fitness, lub popływać w jedynym w Warszawie basenie z nisko zasoloną wodą! Olbrzymia strefa fitness, SPA Wellnes to aż 2000 mkw. powierzchni. Masaże i inne relaksujące zabiegi oferuje 10 nowoczesnych gabinetów. 

DoubleTree by Hilton Hotel  Conference Centre Warsaw sale konferencyjneDoubleTree by Hilton Hotel  Conference Centre Warsaw sale konferencyjne