Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa
http://www.doubletreewarsaw.pl/index.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Rokicka Sales Manager MICE & Leisure Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Centrum konferencyjne ma już zespół

Data aktualności: 24-05-2013

 • Centrum konferencyjne ma już zespół - DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
  Jedno z największych centrów konferencyjnych sieci Hilton Worldwide w Europie, wzmacnia siły sprzedażowe. Magdalena Rybicka, która z końcem maja obejmie funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu i będzie kierować działem wspólnie z Katarzyną Kalisiewicz, Dyrektorem Corporate & Conference, Dorotą Kolasą, Dyrektorem MICE i Kamilem Kaźmierkiewiczem, Dyrektorem MICE International.
   
   
   
   
   
   
   
  Magdalena Rynicka ma duże doświadczenie w branży. Była członkiem zespołu, który z sukcesem doprowadził do otwarcia hotelu Hilton w Warszawie. Po trzech latach pracy w Hiltonie objęła stanowisko Accomodation Managera UEFA EURO 2012 i współpracowała z wieloma obiektami w Polsce. w Starwood Hotels Poland odpowiadała za obszar sprzedaży MICE i Leisure. Dzisiaj dołącza do zespołu DoubleTree by Hilton. Prywatnie Magda jest wielbicielką paralotni i snowboardu, chętnie również podróżuje, odkrywając coraz to nowe zakątki świata. Kolejne rekrutacje zaplanowane są w następnych miesiącach 2013 roku.
   
  Powstający w warszawskiej dzielnicy Wawer hotel DoubleTree by Hilton będzie obiektem czterogwiazdkowym, położonym kilkanaście minut drogi od centrum miasta. Zaoferuje 5 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej, w tym  Salę Balową o powierzchni 2.000 metrów kwadratowych, nie licząc foyer, która będzie w stanie pomieścić do dwóch tysięcy osób. Sala zostanie wyposażona w rampę i specjalne windy umożliwiające wprowadzenie do niej samochodów. Ponadto w obiekcie będzie do dyspozycji 21 sal konferencyjnych z oknami od sufitu do podłogi i widokiem na prywatny park. Do dyspozycji Gości będzie restauracja z pełnym menu, 2 bary, klub rozrywki i 358 pokoi hotelowych. Całości dopełni wielopoziomowe, luksusowe spa o powierzchni 2.000 metrów kwadratowych z 18 pokojami zabiegowymi, włączając gabinety specjalistyczne, przeznaczone do zabiegów medycyny estetycznej. Znajdzie się tam również kompleks saun, strefa fitness i jeden z największych w Polsce basenów ze słoną wodą. Planowana wartość inwestycji to 219 milionów złotych. Otwarcie obiektu ma nastąpić zimą 2013 roku.
   

Oferty specjalne