Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa
http://www.doubletreewarsaw.pl/index.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Rokicka Sales Manager MICE & Leisure Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw jest już czynny

Data aktualności: 23-05-2014

 • DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw jest już czynny - DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
  Otwarty 22 maja 2014 roku DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań aż 20 sal konferencyjnych i salę balową mogącą pomieścić nawet 2 tysiące osób.
   
  Jak informują przedstawiciele sieci Hilton, czterogwiazdkowy obiekt w warszawskiej dzielnicy Wawer to pierwsze w Polsce tak unikalne połączenie części hotelowej, przestrzeni konferencyjnej, strefy spa i części gastronomicznej. - Ten hotel to znakomity przykład najwyższej klasy obiektu pod szyldem DoubleTree i najnowsza lokalizacja  w naszym portfolio, które liczy już ponad 70 hoteli w Europie - mówi John Greenleaf, Dyrektor Globalny sieci DoubleTree by Hilton.
  Doubletree by Hilton Warsaw Conference Centre sale konferencyjne
  Natomiast Simon Vincent, przewodniczący Hilton Worldwide w Europie Środkowo-Wschodniej przyznaje, że w ostatnich latach atrakcyjność Polski dla inwestycji biznesowych znacznie wzrosła. -  DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw jest odpowiedzią na rosnący popyt w stolicy i regionie centralnej Polski. Obiekt jest doskonałym przykładem najwyższej jakości usług pod nazwą DoubleTree - zapewnia.
   
  20 sal konferencyjnych w jednym obiekcie w Warszawie
   
  Jednym z atutów DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw jest jego przestrzeń konferencyjna - jedna z największych w tego typu hotelach w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorzy spotkań mają do dyspozycji aż 20 sal konferencyjnych. W obiekcie mieści się również Sala Balowa o powierzchni 2 tys. mkw., która jest w stanie pomieścić do 2 tys. gości.
   
  W hotelowej strefie spa & wellness znalazło się 18 gabinetów zabiegowych, siłownia, studio cardio Fitness by Precor oraz jedyny w Warszawie basen z nisko zasoloną wodą. Z oferty placówki mogą korzystać nie tylko hotelowi goście, lecz również uczestnicy odbywających się w nim konferencji oraz osoby z zewnątrz. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 360 pokoi dla gości. Zostały one wyposażone w zestawy do parzenia kawy i herbaty, materace SweetDreams i łazienkowe miniprodukty Crabtree & Evelyn. Ponadto każdy, kto zatrzyma się w hotelu, otrzyma od jego pracowników ciepłe czekoladowe ciasteczko - znak rozpoznawczy sieci od ponad 25 lat.

Oferty specjalne