Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Dąbska 5, 31-572 Kraków
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/doubletree-by-hilton-krakow-hotel-and-convention-center/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Konferencje w DoubleTree by Hilton w Krakowie już pod koniec sierpnia

Data aktualności: 21-07-2015

  • Konferencje w DoubleTree by Hilton w Krakowie już pod koniec sierpnia - DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

    Na ostatnie dni sierpnia br. planowane jest otwarcie hotelu konferencyjnego DoubleTree by Hilton w Krakowie, który powstał przy ul. Dąbskiej 5. Obiekt zaoferuje aż 16 sal konferencyjnych oraz 232 pokoje i apartamenty.


    DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center będzie trzecim hotele tej marki działającym w Polsce. Pozostałe dwa funkcjonują w Łodzi i Warszawie. Krakowi DoubleTree zaoferuje 232 pokoje, w tym Apartament Prezydencki mierzący 126 mkw., z możliwością powiększenia do 184 mkw. Zaplecze konferencyjne obiektu to 3150 mkw. powierzchni konferencyjno-bankietowej, na której mieści się 16 sal z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym. Największa z sal jest sala balowa bez kolumn o powierzchni 933 mkw. W części konferencyjnej znajduje się winda samochodowa.


    Co więcej, w hotelu znajdą się dwie restauracje, cztery bary, salon piękności oraz centrum spa & fitness z basenem. Hotel ten połączony jest powstającym w tym samym budynku Hampton by Hilton. Osobne będzie wejście oraz lobby. DoubleTree i Hampton położone są w centrum miasta, w sąsiedztwie hali widowiskowo-sportowej Kraków Arena oraz Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Planowane otwarcie hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie jest na koniec sierpnia br.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: