Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Dąbska 5, 31-572 Kraków

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Konferencje na 1200 osób w nowym, krakowskim Hiltonie!

Data aktualności: 07-10-2015

 • Konferencje na 1200 osób w nowym, krakowskim Hiltonie! - DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

  Pierwsza w Polsce dwumarkowa inwestycja sieci Hilton Worldwide zakończona. Hotel DoubleTree by Hilton w Krakowie został oficjalnie otwarty i dopełnił ofertę czynnego od maja hotelu Hampton by Hilton. Obiekt dysponuje wielkim i nowoczesnym centrum konferencyjnym.


  DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center jest zlokalizowany w takim miejscu, by nie tylko stanowić idealny obiekt na konferencje w centrum, ale i bazę noclegową dla tych, którzy uczestniczą w wydarzeniach w sąsiadujących z nim Kraków Arena oraz Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

  Zaplecze konferencyjne hotelu to 16 sal, które pomieszczą jednocześnie ponad 2000 gości. Sale są zróżnicowane: od przestronnej i eleganckiej Sali Balowej po pomieszczenia na kameralne szkolenia i spotkania biznesowe.

  Sala Balowa wyposażona jest m.in. w windę samochodową, która udźwignie nawet 4,5 tony.

  Goście hotelu mogą wybierać spośród 232 pokoi gościnnych, w tym 30 o podwyższonym standardzie, salonu Executive Lounge, 14 apartamentów i największego w Krakowie apartamentu prezydenckiego o powierzchni 184 mkw. Ponadto, obiekt ofeuje dwie restauracje, cztery bary oraz strefę spa z basenem i saunami i centrum fitness.


  Nowo otwarty DoubleTree by Hilton w Krakowie jest uczestnikiem programu lojalnościowego Hilton HHonors, dzięki któremu goście hotelowi, którzy będą zbierać w trakcie pobytu Points & Miles – punkty i mile – będą mogli je wykorzystać w dowolnie wybranym czasie, bez wyjątków. Program lojalnościowy to gwarancja najniższej ceny, dostępu do bezprzewodowego Internetu wi-fi, możliwości zdalnego zameldowania się, a także zwolnienia z opłat za rezerwację dokonanej przez stronę internetową Hilton Worldwide.


  Inwestycją zarządzać będzie spółka Euro-Hotele, na podstawie umowy franczyzowej zawartej z siecią Hilton Worldwide.