Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Wrocław

Podwale 82 -84, 50-414 Wrocław
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/doubletree-by-hilton-hotel-wroclaw/

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Mokrzycka Conference & Event Sales Executive +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
DoubleTree by Hilton Wrocław

Wyjątkowa restauracja DoubleTreee by Hilton w OVO Wrocław

Data aktualności: 28-08-2015

 • Wyjątkowa restauracja DoubleTreee by Hilton w OVO Wrocław - DoubleTree by Hilton Wrocław

  W OVO Wrocław pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny DoubleTree by Hilton przygotowuje specjalne patio z restauracją, której mottem jest „Biznes bez krawata”.

   

  Restauracja będzie podzielona na trzy części i zajmie dużą przestrzeń zielonego patio na parterze budynku. Każda z części restauracji będzie pełniła określoną funkcję: formalną - restauracja, niezobowiązującą – „przestrzeń przejściowa” - oraz rozrywkową – bar, w którym wieczorami będzie można potańczyć przy muzyce na żywo. A wszystko zgodnie z mottem „biznes bez krawata”, czyli elegancko, ale wygodnie i na luzie.

  DoubleTree by Hilton w OVO Wrocław zaoferuje 189 pokoi salę balową oraz kilka nowoczesnych sal konferencyjnych. Ponadto, w kompleksie poza hotelem znajdą się również biura, apartamenty oraz penthouse’y, które będzie można wykupić na własność. OVO Wrocław powstaje w sercu miasta - przy zbiegu ulic Podwale i Traugutta. Pierwsze pokoje hotelowe są już gotowe, na resztę trzeba poczekać do następnego roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Więcej znaczy mniej

  Zarezerwuj swój event za min. 2000 zł, a otrzymasz 50% zniżki na wynajem sali konferencyjnej lub Zarezerwuj swój event za min. 5000 zł, a salę konferencyjną otrzymasz za darmo.