Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Mokrzycka Conference & Event Sales Executive +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Wrocław

Wyjątkowa restauracja DoubleTreee by Hilton w OVO Wrocław

Data aktualności: 28-08-2015

  • Wyjątkowa restauracja DoubleTreee by Hilton w OVO Wrocław - DoubleTree by Hilton Wrocław

    W OVO Wrocław pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny DoubleTree by Hilton przygotowuje specjalne patio z restauracją, której mottem jest „Biznes bez krawata”.

     

    Restauracja będzie podzielona na trzy części i zajmie dużą przestrzeń zielonego patio na parterze budynku. Każda z części restauracji będzie pełniła określoną funkcję: formalną - restauracja, niezobowiązującą – „przestrzeń przejściowa” - oraz rozrywkową – bar, w którym wieczorami będzie można potańczyć przy muzyce na żywo. A wszystko zgodnie z mottem „biznes bez krawata”, czyli elegancko, ale wygodnie i na luzie.

    DoubleTree by Hilton w OVO Wrocław zaoferuje 189 pokoi salę balową oraz kilka nowoczesnych sal konferencyjnych. Ponadto, w kompleksie poza hotelem znajdą się również biura, apartamenty oraz penthouse’y, które będzie można wykupić na własność. OVO Wrocław powstaje w sercu miasta - przy zbiegu ulic Podwale i Traugutta. Pierwsze pokoje hotelowe są już gotowe, na resztę trzeba poczekać do następnego roku.