Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Drive Position

Graniczna 15, 05-090 Sękocin Stary
http://www.drive-position.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Drive Position

Off-roadowe eventy w podwarszawskim Sękocinie

Data aktualności: 03-03-2017

 • Off-roadowe eventy w podwarszawskim Sękocinie - Drive Position

  Działający w podwarszawskim Sękocinie Starym obiekt sportowo-eventowy Drive Position rozpoczął 2017 rok z udoskonaloną ofertą konferencyjną. Całkowicie odnowione zostały wnętrza obiektu, w tym recepcja, działająca na terenie ośrodka klubokawiarnia oraz sala szkoleniowa.

   

   

  Tor off-roadowy Drive Position to jedyne miejsce w bliskiej okolicy Warszawy, które posłużyć może do połączenia spotkania firmowego lub szkolenia z rozrywką w postaci jazdy terenowej specjalnie do tego celu przystosowanym samochodem, swincarem czy quadem. Można również pościgać się na torze motocrossowym bądź gokartowym. Prowadzona przez młodych pasjonatów motoryzacji firma specjalizuje się w organizowaniu mniejszych i większych eventów, wieczorów kawalerskich oraz panieńskich, a także szkoleń i konferencji.

   

   

  Na gości spotkań czeka świeżo odnowiona sala szkoleniowa dla 25 osób w układzie podkowy. Przestrzeń standardowo wyposażona jest w projektor multimedialny z ekranem, flipchart oraz dostęp do Internetu. Na terenie obiektu działa również niedawno wyremontowana klubokawiarnia Drive Cafe.

   

   

  Do dyspozycji klientów Drive Position oddaje teren o łącznej powierzchni ponad 50 tys. mkw., z czterema trasami o różnym stopniu trudności, wytyczonymi dla terenówek, quadów, motocykli oraz gokartów. Goście konferencji, którzy chcieliby spróbować swoich sił na którejś z tras, mogą skorzystać z oferty wynajmu należącego do organizatora auta (wraz z opieką doświadczonego instruktora) lub podjąć off-roadowe wyzwanie za pomocą własnego środka transportu.

   

   

  Organizatorzy spotkań, poszukujący zakwaterowania dla uczestników, znaleźć je mogą w położonym 200 m od toru Hotelu Ajax w Jankach.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: