Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dwór w Tomaszowicach

Krakowska 68, 32-085 Tomaszowice
http://www.dwor.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dział Imprez +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Dwór w Tomaszowicach

Stylowe konferencje, bankiety i imprezy plenerowe

Data aktualności: 31-01-2017

 • Stylowe konferencje, bankiety i imprezy plenerowe - Dwór w Tomaszowicach

  Jesteś osobą, która stawia na współpracę z ośrodkami wyspecjalizowanymi w organizowaniu dużych imprez typu konferencje lub sympozja? Kimś, kto potrafi docenić wysiłki właścicieli, by zachować autentyzm zabytków? W czyjej głowie od razu rodzą się koncepcje, jak wykorzystać potencjał tkwiący w obiektach o różnorodnym charakterze…? Polecamy Ci wizytę w Dworze w Tomaszowicach pod Krakowem. Trzygwiazdkowy hotel w XIX-wiecznym zespole dworsko-parkowym, zabytkowy Spichlerz, Oranżeria i Galeria Panorama, a to wszystko na 10 hektarach terenu.

   

   

  Wiele cennych polskich zabytków z braku wystarczających środków finansowych lub odpowiedniej opieki właścicieli popada w ruinę, choć mogłyby one stać się kolejną perełką na rynku turystycznym i eventowym. Taką szansę na szczęście dostrzeżono w zakupionym w 1996 roku klasycystycznym XIX-wiecznym dworze szlacheckim w Tomaszowicach. Służący przez pięć dekad ubiegłego wieku jako Państwowe Gospodarstwo Rolne teren oraz znajdujące się na nim obiekty niszczały, źle wykorzystane i zaadoptowane naprędce do nowych celów. Po zwróceniu prawowitym właścicielom, a następnie sprzedaży obecnemu, dołożono wielu starań, by Dworowi i otaczającemu go parkowi przywrócić świetność, a także pozwolić gościom indywidualnym oraz grupowym cieszyć się pięknym otoczeniem oraz autentycznie zabytkowymi wnętrzami. Poza niewątpliwą wartością historyczną, zespół dworsko-parkowy w Tomaszowicach wyróżnia zróżnicowana oferta dla klientów biznesowych oraz doświadczenie personelu w realizacji eventów i wydarzeń firmowych różnego rodzaju i rangi: targów, prezentacji luksusowych aut w Oranżerii i Galerii Panorama, wystaw w hotelowym foyer, pikników bądź zajęć typu team building w malowniczym parku z orientalną altaną…

   

   

  Krakowskie Centrum Konferencyjne w Tomaszowicach od stolicy Małopolski dzielą tylko 3 km, zatem szybko dojedziemy do niego z dworca kolejowego czy lotniska im. Jana Pawła II w Balicach. Dwór położony jest nieopodal trasy wylotowej na Olkusz i autostradę A4. Na miejscu zmotoryzowani mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu na 150 miejsc – dla samochodów i autobusów. Przyjrzyjmy się zatem możliwościom, jakie oferuje obiekt.

   

   

  Na duże zjazdy i na kameralne rozmowy o biznesie


   

  Oferta konferencyjna Dworu w Tomaszowicach dostosowana jest do zapotrzebowania zgłaszanego przez klienta. Chcesz z rozmachem zorganizować event firmowy na kilkaset osób? Pomyśl o Oranżerii, której powierzchnia (480 mkw.) pozwoli na zaproszenie 300 gości w układzie teatralnym lub Galerii Panorama (660 mkw.) idealnej do przygotowania bankietu albo targów nawet na 600 osób. Konferencje do 140 uczestników zorganizujemy w hotelowej sali Ogrodowej (152 mkw.). Gdy planujesz spotkania w gronie do kilkudziesięciu gości, doskonałym wyborem będzie jedno z mniejszych pomieszczeń: sala Widokowa w Galerii Panorama – do 78 osób, hotelowa sala Słoneczna – do 35 osób, albo 3 kameralne sale w zabytkowym Spichlerzu – na 60 do 75 zaproszonych. W sumie daje to imponującą powierzchnię konferencyjną 1600 mkw., na której można ugościć prawie 1300 osób! Wszystkie 8 sal konferencyjnych jest w pełni wyposażonych – na organizatorów i prowadzących szkolenia czekają: projektor multimedialny, rzutnik, TV/DVD, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, sztywne łącze internetowe.

   

   

   

   

  Jeśli szukasz odosobnionego miejsca, gwarantującego spokój i warunki sprzyjające zamkniętym rozmowom, Krakowskie Centrum Konferencyjne w Tomaszowicach dysponuje Domkiem Gościnnym, z salonem, sypialniami, zapleczem sanitarnym oraz kuchnią.

   

   

  Wszystko w jednym miejscu – zaplecze hotelowe i gastronomiczne w Dworze w Tomaszowicach


   

  Możliwość zakwaterowania gości w tym samym miejscu, w którym odbywa się konferencja lub impreza firmowa, to duże udogodnienie. Szczególnie, jeśli to miejsce otoczone jest urokliwym, XIX-wiecznym parkiem, a budynek znajduje się w pobliżu klasycystycznego dworku, co gwarantuje piękne widoki z hotelowych okien. Do dyspozycji gości oddanych jest 40 wygodnych pokoi z łazienkami i telewizorem LCD, w których można zakwaterować łącznie 100 osób. Pomieszczenia utrzymane są w eleganckich, stonowanych barwach: szarościach, brązach i bieli. W cenie ujęte jest śniadanie w formie bufetu oraz dostęp do Internetu.

   

   

   

   

  Na wyborne posiłki oraz przerwę podczas konferencji możemy udać się do którejś z dwóch restauracji. W Spichlerzu, zabytkowym budynku wzniesionym z lokalnego wapnia jurajskiego i drewna, natrafimy na klimatyczny lokal w stylu rustykalnym. Odpowiednią atmosferę tworzy płonący kominek, a szef kuchni zachęca do spróbowania jednej z wybornych potraw tradycyjnej polskiej kuchni. W ciepłych miesiącach goście konferencji mogą się rozsiąść pod zadaszonym tarasem, oplecionym przez winorośl. W Spichlerzu można również zorganizować firmowego grilla lub imprezy integrujące. Na bufetowe śniadania, biznesowe obiady czy spotkania udajemy się do hotelowej restauracji – przytulnego pomieszczenia z aranżacją dostosowaną do dworskiego charakteru ośrodka. Latem warto przenieść się do stolików z parasolami, ustawionych na hotelowym patio, i cieszyć się otoczeniem parku, którego ozdobą są oryginalne rzeźby Jerzego Kędziory.

   

   

   

   

  Dwór w Tomaszowicach to miejsce, w którym bez trudu zorganizujemy zaproszonym gościom dodatkowe atrakcje – czy miałby to być piknik, elegancki bankiet, biesiady przy ognisku, czy jazda konna, kuligi lub trasy piesze i rowerowe po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: