Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dworek Polski

Chojno 25, 87-326 Nieżywięć
http://dworekpolski.com/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Dworek Polski

Trzygwiazdkowe konferencje w nowym Dworku Polskim na Kujawach

Data aktualności: 19-05-2015

  • Trzygwiazdkowe konferencje w nowym Dworku Polskim na Kujawach - Dworek Polski

    W miejscowości Chojno, niedaleko Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim otwarto pensjonat Dworek Polski z zapleczem konferencyjnym oraz noclegowym.

     

    Dworek Polski to kolejny obiekt przeznaczony do wypoczynku oraz organizacji konferencji i bankietów obiekt w regionie. Pensjonat dysponuje salą bankietową, która pomieści 80 osób, salą szklaną oraz pokojem myśliwskim. Są to pomieszczenia przystosowane do organizacji konferencji i bankietów. Zaplecze noclegowe obiektu to siedem pokoi dla 17 osób. Pensjonat oferuje także zaplecze gastronomiczne. To restauracja serwująca dania kuchni wiejskiej bazującej na dziczyźnie i produktach lokalnych. Na terenie Dworku znajduje się również wiejski ogród. Okolica Dworku to przede wszystkim jeziora i lasy. Obiekt został sklasyfikowany jako trzygwiazdkowiec.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: