Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EC1 Łódź - Miasto Kultury

Targowa 1/3, 90-022 Łódź
http://www.ec1lodz.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
EC1 Łódź - Miasto Kultury

Najnowocześniejsze planetarium w Europie na konferencje i eventy

Data aktualności: 19-02-2016

 • Najnowocześniejsze planetarium w Europie na konferencje i eventy - EC1 Łódź - Miasto Kultury

  W budynku EC1 przy ul. Targowej w Łodzi powstało… Planetarium, które sprawdzi się na konferencje i eventy. Sala pomieści 110 osób, a 14-metrowy ekran sferyczny zapewni niezapomniane wrażenia.

   

  Planetarium powstało w zrewitalizowanym budynku dawnej elektrociepłowni EC1 Wschód w Łodzi. To najnowocześniejsze planetarium w Polsce i jedno z najnowocześniejszych na naszym kontynencie. Planetarium o jedynie zbliżonych parametrach jest jedno w Europie i znajduje się w Lucernie. To łódzkie wyposażone jest w sprzęt za 13 mln zł! Projekcje będą możliwe dzięki ekranowi sferycznemu o średnicy 14 metrów oraz sześciu projektorom. Do tego dźwięk dolby surround 5.1. i wrażenie murowane. W Planetarium planowana jest organizacja eventów - nie tylko tematycznych pokazów dotyczących naukowych zagadnień, ale i wydarzeń artystyczno-muzycznych. W sali pomieści się 110 osób. Za całość projektu – wyposażenie i oprogramowanie - odpowiada konsorcjum wrocławskiego biura A+V i amerykańskiego Evans&Sutherland.

   

  EC1 to zespół budynków nieczynnej elektrowni, podzielony na część EC1 Wschód i EC1 Zachód położony w centralnej części miasta. W jego skład wchodzą: rozdzielnia, maszynownia, pompownia, kotłownia, budynek zmiękczania wody, chłodnia kominowa oraz budynek biurowy. Sale mieszczą od 40 do 800 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: