Czy można połączyć chłód biurowca, ciepłe green living, industrialne otoczenie i ciszę? EuroCentrum Konferencyjne w Warszawie pokazuje, że tak. Przeczytajcie naszą relację z wizyty w tym nowoczesnym i profesjonalnym miejscu na konferencje, tuż obok centrum Warszawy.

Lokalizacja: Tuż przy Śródmieściu, blisko dworca

EuroCentrum Konferencyjne mieści się przy Al. Jerozolimskich 134 na warszawskiej Ochocie, tuż za granicą z Śródmieściem. Budynki biurowe powstały wzdłuż torów kolejowych, między stacjami Warszawa Centralna i Zachodnia. Z centrum można dojechać tu w ciągu 10 min (przystanek autobusowy tuż obok budynku; kilka linii autobusowych), a z Dworca Zachodniego – przejść spacerem lub dojechać (1 przystanek, ok. 700 m). Od Lotniska Chopina obiekt dzieli 8 km. Obok budynku znajdują się inne, nowoczesne biurowce, a po drugiej stronie Alej – bloki mieszkalne. Obiekt bardzo łatwo znaleźć i jest świetnie skomunikowany z centrum miasta. Niestety, kłopot może sprawić zaparkowanie auta.

EuroCentrum Konferencyjne Warszawa sale konferencyjne

Wygląd: Industrialny i nowoczesny klimat

Nowoczesny, przeszklony, 15-piętrowy biurowiec klasy A+, oddany do użytku w czerwcu 2014. Obiekt składa się  czterech połączonych ze sobą budynków (Alfa, Beta, Gamma, Delta), przy czym czwarty biurowiec (Delta) ma być ukończony do listopada 2015 r. Centrum konferencyjne znajduje się na  1. piętrze, w budynku BETA .

Sale konferencyjne: Super nowocześnie, profesjonalnie i w stylu green living

EuroCentrum oferuje 4 nowocześnie urządzone sale konferencyjne w wydzielonej części budynku - wszystkie znajdują się obok siebie, wzdłuż jednego korytarza. Wystrój pomieszczeń w stylu green living odpowiada linii promocyjnej Capital Park, inwestora budynku. Sale Słońce i Ziemia pomieszczą po 80 osób każda, a łącznie dają powierzchnię na konferencję dla 200 osób. Sale mają dostęp do światła dziennego, a okna wychodzą na tory kolejowe co stanowi oryginalne, industrialne otoczenie. Obiekt jest bardzo dobrze wyciszony i nie dochodzi tu hałas przejeżdżających pociągów.  Kameralna Sala Woda przeznaczona jest dla 22 osób i nie ma dostępu do światła dziennego. Takiej samej wielkości Sala Wiatr ma okna wychodzące na hol wejściowy do budynku i naturalną ścianę zieleni.

EuroCentrum Konferencyjne Warszawa sale konferencyjneEuroCentrum Konferencyjne Warszawa sale konferencyjne

Wszystkie sale są bardzo profesjonalnie wyposażone w nowoczesne projektory – w Sali Słońce projektor HD, rzutniki i wbudowane nagłośnienie z mikrofonami dostępnymi na miejscu. Sprzętem na sali, w tym rzutnikami, światłem i nagłośnieniem, można zarządzać za pomocą aplikacji na iPad. Co ważne, centrum dysponuje własnym łączem wi-fi, tylko dla swoich gości. W salach dostępny jest również sprzęt do wideokonferencji, mównica i flipcharty.

EuroCentrum Konferencyjne Warszawa sale konferencyjne

Centrum konferencyjne jest klimatyzowane, a klimatyzacja – indywidualnie sterowana w każdym z pomieszczeń.

Organizatorzy spotkań mogą zapewnić uczestnikom catering – znajduje się tu specjalne zaplecze kuchenne dla firm cateringowych.

EuroCentrum zadbało o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, łącznie z dostosowaną toaletą. Można się tu również dostać osobną windą towarową.

Uczestnicy konferencji i spotkań biznesowych mogą zrelaksować się na korytarzu w części z kanapami i fotelami.

Pokoje:               

Brak – sale znajdują się w biurowcu.

Restauracje i bary: Przestronnie i designersko        

W budynku znajduje się widna i przestronna kawiarnia Daily Coffee i dwupoziomowa restauracja Office Bistro z sześcio- i ośmioosobowymi stołami. Bistro oferuje dania obiadowe, lunche i przekąski. Przerwę lunchową można zorganizować właśnie tu lub zaproponować uczestnikom catering w części konferencyjnej.

EuroCentrum Konferencyjne Warszawa sale konferencyjneEuroCentrum Konferencyjne Warszawa sale konferencyjne

Atrakcje i usługi:            

W biurowcu jest pasaż handlowo-usługowy, a w nim m.in. drogeria, fryzjer, bankomat, pralnia, studio paznokci, delikatesy, poradnia rehabilitacyjna i pokój dla matki z dzieckiem.

► Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

Bardzo dobra lokalizacja i skomunikowanie, w tym z centrum Warszawy. Nowoczesność i świeżość – nowy obiekt z proekologicznym wystrojem. Świetne wyposażenie techniczne. Elastyczne podejście właścicieli. Mimo, że EuroCentrum mieści się w dużym budynku biurowym, można tu bardzo łatwo trafić – wejście zlokalizowane jest blisko głównej recepcji biurowca.

► Opinia serwisu konferencje.pl:    

Obiekt świetny na szkolenia, wideokonferencje, spotkania zarządu czy rozmowy kwalifikacyjne. Idealny dla grup konferencyjnych, których uczestnicy mają sami dojechać na miejsce spotkania, ze względu na bardzo korzystny dojazd i dobrą widoczność z Alej Jerozolimskich.