Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Hotel Premium Gdańsk

Nad Stawem 5, 80-454 Gdańsk
http://www.focushotels.pl/gdanskcitycenter,105.html

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Focus Hotel Premium Gdańsk

Nowy Focus otworzy się w tym roku na konferencje w Gdańsku

Data aktualności: 15-01-2016

 • Nowy Focus otworzy się w tym roku na konferencje w Gdańsku - Focus Hotel Premium Gdańsk

  W drugim kwartale br. w Gdańsku otworzy się kolejny trzygwiazdkowy obiekt na konferencje. Focus Hotel Gdańsk City Center zaoferuje 123 pokoje oraz sale konferencyjne o powierzchni 750 mkw.


  Gdański hotel Focus będzie siódmym obiektem tej sieci w Polsce, a drugim w Gdańsku. Pozostałe hotele mieszczą się w Chorzowie, Szczecinie, Inowrocławiu, Bydgoszczy i Łodzi. Focus Hotel Gdańsk City Center położony jest przy trasie na Elbląg, a jednocześnie niedaleko centrum miasta.

   

  Zaplecze konferencyjne hotelu to 750 mkw. przestrzeni eventowej podzielonej na 9 sal mieszczących od 35 do 120 osób w ustawieniu teatralnym. Powierzchnię tą będzie można wykorzystać również w całości, co pozwoli na organizację targów, prezentację aut oraz dużych konferencji. 

  Obiekt zaoferuje 123 pokoje rozmieszczone na siedmiu kondygnacjach w standardzie trzygwiazdkowym. W hotelu znajdzie się również sauna oraz siłownia.

   

  Otwarcie hotelu Focus w Gdańsku planowane jest na drugi kwartał 2016 r.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: