Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Galaxy Hotel

Gęsia 22a, 31-535 Kraków
www.galaxyhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Lemańska Conference & Event Sales Manager +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Galaxy Hotel

Nowy hotel powstał w Krakowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel powstał w Krakowie - Galaxy Hotel

  Nowy, czterogwiazdkowy Hotel Galaxy wyróżniają na krakowskim rynku możliwości jakie daje połączenie miejsca, czasu, przestrzeni i pomysłu.


  Hotel położony jest nad Wisłą, z widokiem na dzielnicę Podgórze, kopiec Kraka, Most Kotlarski i Stare Miasto. Bliskość centrum nie ogranicza zmotoryzowanych, pozwalając na dogodny dojazd i zaparkowanie samochodu w hotelowym garażu lub strzeżonym zewnętrznym parkingu.

  Do dyspozycji gości hotel udostępnia 205 pokoi w trzech kategoriach: Standard, Business Class i Suite. Wszystkie pokoje są oryginalnie zaprojektowane, przestronne, utrzymane w przyjemnej, pastelowej kolorystyce.

   


  Imponująca powierzchnia bankietowo-konferencyjna i wystawiennicza to miejsce realizacji wymagających, międzynarodowych spotkań dla kilkuset osób, pokazów mody czy prezentacji samochodów na oszklonym całorocznym tarasie. Konferencje w Krakowie w profesjonalnej oprawie zapewni Centrum konferencyjne Hotelu Galaxy z salą konferencyjną o powierzchni 450 m.kw., gdzie w układzie teatralnym pomieści się nawet 500 osób. Powierzchnia ta daje możliwość zastosowania kilkunastu kombinacji łączenia i dzielenia sal.  Z całej powierzchni może powstać maksymalnie 6 mniejszych sal, mieszczących niezależne spotkania od 40 do 90 osób. Business Room ze stołem obrad, profesjonalnym wyposażeniem biurowym i barkiem kawowym jest miejscem narad, dyskusji i kuluarowych rozmów. Przebywającym służbowo gościom zapewnia się wygodne miejsce do pracy a osobom towarzyszącym gwarantuje się atrakcyjne spędzenie czasu wolnego.

   


  Hotelowa Restauracja Andromeda serwuje nowoczesną kuchnią europejską z polskimi akcentami. Lekkie zupy i sałaty,  oryginalnie marynowane mięsa, świeże ryby i makarony są już rekomendowane przez najbardziej wymagających degustatorów. Praliny i lody według włoskich receptur są specjalnością Szefa Kuchni.


  Hotel Galaxy w swojej bogatej ofercie ma także SPA, gdzie zaznać relaksu można korzystając z  basenu z przeciwprądem i jacuzzi, suchej i fińskiej sauny, a także gabinetów oferujących masaże i zabiegi kosmetyczne.

   

   

  Oficjalne otwarcie hotelu odbędzie się 2 września bieżącego roku.

   


  źródło: www.galaxyhotel.pl

  Galeria

  • Nowy hotel powstał w Krakowie - Galaxy Hotel
  • Nowy hotel powstał w Krakowie - Galaxy Hotel
  • Nowy hotel powstał w Krakowie - Galaxy Hotel
  • Nowy hotel powstał w Krakowie - Galaxy Hotel