Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Garage Hotel

Toruńska 113, 87-800 Włocławek
http://garagehotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Garage Hotel

Garage Hotel we Włocławku rozpoczyna rozbudowę – wkrótce więcej pokoi

Data aktualności: 17-08-2016

 • Garage Hotel we Włocławku rozpoczyna rozbudowę – wkrótce więcej pokoi - Garage Hotel

  Ta wiadomość zainteresuje osoby planujące konferencje we Włocławku. Garage Hotel, który od niedawna może się pochwalić trzygwiazdkowym statusem, zapowiada dalszy rozwój i poszerzenie oferty.

   

  Garage Hotel, mieszczący się przy ulicy Toruńskiej 113 we Włocławku, to obiekt doskonale znany zarówno wszystkim mieszkańcom miasta, jak i osobom odwiedzającym je w celach wypoczynkowych bądź służbowych. Już pierwszy rzut oka na elewację budynku nie pozostawia wątpliwości, że właścicielami obiektu są prawdziwi pasjonaci motoryzacji i wszystkiego, co związane z miłością do dwóch, a zwłaszcza czterech kółek. Pomysłodawcą formuły placówki i jej szefem jest bowiem znawca zabytkowych aut, posiadacz imponującej kolekcji pojazdów, Tyberiusz Rajs. Po zakończeniu służbowego spotkania lub odbywającej się w hotelu konferencji możemy obejrzeć modele starych samochodów, motocykli, dystrybutorów paliwa, szaf grających, a nawet zabytkowych, miniaturowych aut-zabawek dla dzieci. Kolekcję pojazdów wieńczy oryginalna londyńska taksówka z lat 80.

   

   

  Oferta dostosowana do mniejszych i większych eventów


   

  Do dyspozycji organizatorów konferencji właściciele hotelu przygotowali 2 przestronne i klimatyzowane sale, z dostępem do bezprzewodowego Internetu i sprzętu audiowizualnego. Sala 007 pomieścić może do 20 osób przy stołach oraz do 30 osób przy ustawieniu teatralnym. Większa sala, nazwana Bankietową, pomieści do 80 osób przy wspólnym stole i do 160 osób w ustawieniu teatralnym. Do każdej konferencji hotel może zaoferować dodatkowo serwis kawowy wraz z dwudaniowym lunchem.

   

   

  Jak zapowiada właściciel, to nie koniec planów rozbudowy obiektu. Obecnie rozpoczęły się prace nad aranżacją dodatkowej kondygnacji budynku do celów hotelowych. Do 13 obecnych pokoi dołączyć ma 12 nowych pomieszczeń, których wystrój, podobnie jak obecnych, inspirowany będzie klasyczną motoryzacją i filmami.

   

   

  Bogata oferta dla miłośników i posiadaczy zabytkowych pojazdów


   

  W restauracji serwującej potrawy kuchni amerykańskiej hotelowi goście mogą się posilić m.in. będącymi specjalnością zakładu burgerami. Na osoby, chcące przy okazji pobytu służbowego lub prywatnego zapoznać się z atrakcjami turystycznymi okolicy, czekają wypożyczalnia rowerów, a nawet – aut zabytkowych. Na gości którzy przybędą własnymi old lub youngtimerami, działający przy placówce klub miłośników tego typu aut przygotował dodatkowe atrakcje i rosnące wraz z wiekem samochodu rabaty.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: