Kilkaset metrów od Sanktuarium w Łagiewnikach i 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie otwarty został czterogwiazdkowy Garden Square Hotel. Goście biznesowi nowego obiektu sprawnie dotrą na organizowane tu konferencje dzięki bliskiemu połączeniu z autostradą A4. Na miejscu czeka na nich centrum konferencyjne „Business Square” złożone z 3 sal o łącznej powierzchni 150 mkw.

Garden Square Hotel Krakow sale konferencyjne

Każda z sal w układzie teatralnym pomieści po 50 osób. Sale B i C można zgodnie z preferencjami dzielić lub łączyć za pomocą przesuwnych ścian dźwiękoszczelnych, uzyskując tym samym przestrzeń na spotkania na 100 uczestników w tym samym ustawieniu. Goście konferencji w Garden Square Hotel korzystać mogą z profesjonalnego sprzętu audiowizualnego, urozmaiconej oferty przerw kawowych, bezpłatnego parkingu oraz wsparcia oddelegowanych koordynatorów spotkań.

73 komfortowe pokoje (7 typu Single, 61 Double, 4 De lux oraz apartament) pozwolą na zakwaterowanie 140 osób. Neutralna kolorystyka, dobre doświetlenie dzięki panoramicznym oknom oraz ciekawy design to duże atuty pokoi oferowanych przez krakowski czterogwiazdkowiec. Jego goście mają do dyspozycji również saunę i siłownię znajdujące się w Strefie Relaksu.

Garden Square Krakow sale konferencyjne

Bankiety, jubileusz firmy czy firmową kolację na 120 gości zaaranżować można w hotelowej restauracji 4Seasons, specjalizującej się w kuchni polskiej w nowoczesnej interpretacji.  

Garden Square Krakow sale konferencyjne